Крок за кроком – до відновлення електропостачання деокупованих територій

Ось вже майже 9 місяців, як солдати ворожої армії місять українську землю, а ракети та інша зброя нівечать наші домівки та вбивають людей… Більшу частину цього часу один з районів Миколаївщини провів в окупації – тут закріпилися сили агресора, вибити їх вдалося менше двох тижнів тому.

20:36 22.11.2022

Для Снігурівської лікарні передано дві тонни медичних вантажів та рентген-апарат

У вівторок, 22 листопада, за дорученням Миколаївської обласної військової адміністрації, з метою забезпечення надання медичних послуг місцевим мешканцям, до звільненої від окупантів Снігурівки завітав медичний десант.

20:24 22.11.2022

До уваги громадян!

З 1 грудня житлові субсидії та пільги призначатимуть органи Пенсійного фонду України.

10:19 22.11.2022

Володимир Зеленський нагородив нашого земляка Тодорова Віктора Петровича орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

У День Гідності та Свободи і День Десантно-штурмових військ України Президент Володимир Зеленський вручив високі нагороди військовослужбовцям і цивільним громадянам.

20:32 21.11.2022

З Днем Гідності та Свободи!

B Україні 21 листопада відзначається День Гідності та Свободи. Цей день став своєрідним наступником свята Дня Свободи, що відзначався на честь Помаранчевої революції. День Гідності та Свободи – свято, встановлене на знак вшанування патріотизму та мужності громадян, які стоять на захисті демократичних цінностей і європейського вибору нашого народу. Ворог може спробувати лишити нас світла чи тепла, спробувати захопити наш дім, нашу землю, але йому не забрати в українців ані Гідність, ані Свободу.

10:56 21.11.2022

Жителів Снігурівської громади просять у 10-денний термін добровільно здати зброю та боєприпаси.

"Прошу всіх звернутися у 10-денний термін до відділення поліції з даного питання. У іншому випадку для громадян буде застосована кримінальна відповідальність згідно чинного законодавства", - зазначив начальник Снігурівської МВА Іван Кухта.

09:37 19.11.2022

Бережи себе!

В межах співпраці Міністерства охорони здоров’я України та громадської організації “INSCIENCE” за фінансової підтримки Світового банку та Швейцарської конфедерації реалізується комунікаційна кампанія “Бережи себе” (Ознайомитись можна за посиланням https://inscience.io/berezhy-sebe/).

12:10 18.11.2022