Піротехніки ДСНС продовжують розміновувати деокуповані території Снігурівщини.

На території м. Снігурівка та інших деокупованих населених пунктах Миколаївської області продовжуються роботи по розмінуванню та приведенню їх в безпечний стан. Наразі працюють 7 піротехнічних розрахунків з Миколаївської, Одеської, Кіровоградської, Черкаської областей та 3 Спеціального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Жеребкове Одеська область).

09:56 15.12.2022

Важлива інформація‼️

Сьогодні піротехніки ДСНС розпочинають підрив вибухонебезпечних предметів. 💥 Місце підриву: район комплексу птахофабрики (в напрямку Березнегуватого).

11:25 14.12.2022

14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Жахливі події 1986 року ніколи не зітруться з пам'яті ні сучасних, ні наступних поколінь. Ця катастрофа є болем для всієї України. Не лише в квітневий день 26 числа, а і в грудні ми вшановуємо пам’ять тих, хто пожертвував своїм життям, захищаючи нас від атомного лиха. Адже саме в цей день, 14 грудня, було завершено будівництво саркофагу Чорнобильської АЕС.

07:35 14.12.2022

Про відновлення техніки ELVORTI

За інформацією АТ «Ельворті» - лідер у виробництві посівної та грунтооброблювальної техніки на території України та Східної Європи, яка активно приймає участь в освітній діяльності аграрних вищих навчальних закладів України. Компанія співпрацює з більше ніж 20-тьма аграрними ВНЗ України.

16:35 13.12.2022

Про продовження реєстрації  для отримання техніки із завантаження зернових рукавів

Про продовження реєстрації для отримання техніки із завантаження зернових рукавів

Інформуємо, що Міністерство аграрної політики та продовольства України спільно з Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО) реалізують програму з надання аграріям засобів тимчасового зберігання зерна (зернових рукавів).

11:08 12.12.2022

Пенсійне посвідчення в єдиному порталі державних послуг «Дія»

Завдяки спільним зусиллям Міністерства цифрової трансформації України та Пенсійного фонду України сьогодні пенсійне посвідчення стало доступним для громадян у вигляді цифрового документу у мобільному застосунку «Дія».

09:52 12.12.2022

Увага!

З понеділка, 12 грудня, КП "Снігурівський благоустрій" буде здійснюватися вивіз сміття по м. Снігурівка за старим графіком.

10:17 11.12.2022