Інформація щодо вакцинації

Бажаємо здоров'я! КНП "ЦПМСД" Снігурівської міської ради повідомляє, що на базі Снігурівської поліклініки за адресою Жовтнева, 1 проводиться обов'язкова вакцинація дітей згідно календаря щеплень за віком від 0-18 років!

13:39 23.01.2023

22 січня – День Соборності України

Щороку 22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна відзначає День Соборності. Це свято увійшло в життя українців, як  свято єдності нації, яке дає усвідомлення, що кожен українець – невід’ємна частина вільної, незалежної, суверенної держави.

07:00 22.01.2023

До відома сільськогосподарських товаровиробників  Снігурівської міської територіальної громади

До відома сільськогосподарських товаровиробників Снігурівської міської територіальної громади

Миколаївська область майже з перших днів військової агресії Російської Федерації перебуває в епіцентрі бойових дій. Внаслідок цього постраждало чимало сільськогосподарських товаровиробників, в тому числі знищено/пошкоджено техніку, знищено посіви, відсутній доступ до полів, проведена мобілізація працівників на військову службу тощо. Зазначене матиме суттєвий вплив на зменшення частки власного сільськогосподарського товаровиробництва за звітний період 2022 року (менше 75 %), що є підставою для застосування для такого сільгоспвиробника загальної системи оподаткування у 2023 році.

18:50 20.01.2023