У Снігурівській громаді відновлюють роботу ЦНАПу

В ході окупації Снігурівщини російські нелюди накоїли чимало біди. За час їх перебування було знищено або пошкоджено практично всі адміністративні будівлі установ і організацій нашого міста. Не став виключенням і Центр надання адміністративних послуг, приміщення якого також було понівечене а вся комп’ютерна та офісна техніка була підло вкрадена окупантами. З моменту звільнення Снігурівщини від російських виродків, поступово відновлюється робота державних установ та організацій і наше місто поволі повертається до нормального життя.

17:26 19.01.2023

Шановні мешканці Снігурівщини!

У світле свято Хрещення Христового просимо Божого заступництва для України, її Захисників та для мільйонів українців, які сьогодні проходять крізь жахіття війни, розв’язаної російським окупантом.   Нехай освячена Йорданська вода оберігає від бід, дарує очищення та світлу віру у перемогу України.   Христос Хрещається! У річці Йордан!     Начальник Снігурівської міської військової адміністрації Іван Кухта   Міський голова Інна Бойко

08:19 19.01.2023

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ підприємствам та організаціям, які постраждали в результаті військової агресії російської федерації

На сьогоднішній день, PTПП Миколаївської області, як незалежна експертна установа, має змогу надавати підприємствам та організаціям документи, які допоможуть звертатись в майбутньому для відшкодування понесених втрат (матеріальної шкоди), внаслідок збройної агресії з боку російської федерації, а саме: ракетних та артилерійських обстрілів, ведення бойових дій, захоплення територій громад Миколаївської та Херсонської областей, руйнації, пошкодження та пожеж нерухомого і рухомого майна.

11:59 18.01.2023

Про критичну інфраструктуру

20.12.2022 набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 16.12.2022 № 1384, якою внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України та затверджено в новій редакції Порядок віднесення об’єктів до критичної інфраструктури.

11:53 18.01.2023

На Снігурівщині облаштували проїзд замість зруйнованого мосту через річку Інгулець

У Снігурівській громаді ввели в експлуатацію тимчасовий міст через річку Інгулець, 🚧споруджений особовим складом 36-го шляхо-відновлювального полку Державної спеціальної служби транспорту.

17:44 17.01.2023

Виплати за лікарняними по вагітності та пологах

В Україні працюючі жінки при виході у відпустку по вагітності та пологах отримують відповідну допомогу. Підставою для її призначення є листок непрацездатності, сформований на підставі медичного висновку.

14:13 17.01.2023

Увага! Сьогодні у деяких мікрорайонах міста буде відсутнє водопостачання!

У зв’язку з поривом у водопровідній мережі, сьогодні, 17 січня 2023 року в мікрорайоні «Сонячний» та прилеглих вулицях біля залізничного вокзалу буде тимчасово відсутнє водопостачання до завершення аварійних робіт.

11:21 17.01.2023