Новорічні подарунки для звільнених сіл

Завдяки ініціативі волонтерів і за підтримки Гуманітарного штабу при Миколаївській ОВА святковий вантаж дістався до двох сіл Снігурівської територіальної громади.

14:16 03.01.2023

До відома юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадян про оперативне повідомлення щодо випадків забруднення атмосферного повітря, забруднення і засмічення земель внаслідок збройної агресії російської федерації

Постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2022 № 326 «Про затвердження Порядку визначення шкоди та збитків, завданих Україні внаслідок збройної агресії російської федерації» встановлено, що Держекоінспекція є відповідальною за визначення шкоди та збитків, зумовлених забрудненням атмосферного повітря, забрудненням і засміченням земельних ресурсів, внаслідок збройної агресії російської федерації.

09:23 03.01.2023

З Новим роком!

Новий рік — свято, на яке чекають і дорослі, і діти. Хоча, сьогодні через війну святкового настрою практично немає, але надія на світле майбутнє та здійснення бажань жевріє в душі кожного українця.

23:59 31.12.2022

Впровадження екстериторіального принципу призначення   субсидій та пільг

Впровадження екстериторіального принципу призначення  субсидій та пільг

З метою врегулювання найбільш актуальних питань щодо надання населенню житлових субсидій та пільг в умовах воєнного стану Урядом у вересні поточного року прийнято рішення щодо передання функцій з призначення, нарахування і виплати житлових субсидій та пільг до органів Пенсійного фонду України з 1 грудня 2022 року.

10:06 29.12.2022

Важлива інформація

За повідомленням ДСНС, сьогодні, 28 грудня, поблизу підприємства УкрАгро на околиці Снігурівки орієнтовно з 14:45 до кінця дня буде проводитися планове знищення вибухонебезпечних предметів.

14:30 28.12.2022