Про субсидії та пільги

Наближається опалювальний сезон, тож у наших громадян вже виникають питання щодо оформлення житлових субсидій.

16:02 25.10.2022

ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

Баштанська районна військова адміністрація інформує, що Постановою Кабінету Міністрів України від 14 жовтня 2022 р. № 1168 внесено  зміни  до Порядку надання допомоги на   проживання внутрішньо переміщеним особам.

10:14 25.10.2022

Тримаймо енергетичний фронт! Просимо поставитись серйозно до цього повідомлення!

Офіс Президента України інформує: Сьогодні, 20 жовтня, по Україні будуть вводитися обмеження постачання електроенергії. Починаючи із 7:00 до 23:00 години необхідно мінімізувати користування електроенергією. Це стосується жителів УСІХ областей країни. Якщо цього не зробити слід готуватися до тимчасових відключень. Це вимушені кроки. Тому всі разом працюємо на своєму фронті!

10:35 20.10.2022

Як врятуватися під час атаки іранськими дронами-камікадзе Shahed-136

Чималої шкоди об’єктам критичної інфраструктури завдають ворожі ударні безпілотні літальні апарати (БПЛА). Значну небезпеку вони становлять і для цивільних: дрони-камікадзе можуть нести кілька десятків кілограмів вибухівки та при влучанні створюють потужну ударну хвилю.

10:26 20.10.2022

Для тих, хто будує міста, — інформує Гід з держпослуг

Попри те, що ворог безжально руйнує наші міста і села, український народ все неодмінно відновить та відбудує. І все стане лише кращим, сучаснішим та комфортнішим! Для тих, хто будує хмарочоси, мости, та інші архітектурні шедеври, ділимось добіркою держпослуг у сфері архітектури на Гіді. Професійна атестація:

20:01 15.10.2022

14 жовтня – День захисників та захисниць України

Сьогодні ми вшановуємо наших Героїв, які віддають свої силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави і щоденно виконують найважливіші та відповідальні завдання, спрямовані на захист нашої країни від посягань російсько-нацистських військ.

08:00 14.10.2022