До Снігурівської громади передано будівельні матеріали

26 листопада Баштанською районною військовою адміністрацією передано до Снігурівської міської  територіальної громади покрівельні матеріали у вигляді шиферу для комунальних закладів і приватних домоволодінь.

09:34 27.11.2022

Подяка за надання гуманітарної допомоги

Вчора до Снігурівської громади було доставлено гуманітарну допомогу (хліб і консерви) від Всесвітньої Продовольчої Програми ООН (WFP). Окрім того, днями мешканці Снігурівщини також отримали гуманітарну допомогу і від Узинської міської територіальної громади Київської області.

16:42 26.11.2022

Шановні мешканці Снігурівської громади!

При наявності потреби в буржуйках для опалення житлових приміщень просимо звертатися до Снігурівської міської ради, яка розташована за адресою м. Снігурівка, вул. Жовтнева, 118 (приміщення колишнього Територіального центру надання соціальних послуг) з понеділка по суботу з 08:30 год. до 15:00 год. При собі мати паспорт та ідентифікаційний код.

13:35 26.11.2022

320 воєнних злочинів вчинених російськими окупантами зафіксувала поліція на території деокупованої Снігурівської громади, - Сергей Шайхет

Правоохоронці продовжують проводити стабілізаційні заходи, виявляти та фіксувати злочини військових рф відносно мирного населення.

12:07 26.11.2022

УВАГА!!!

Сьогодні, 26 листопада, з 12:00 до 14:00 у м.Снігурівка по вул. Миколаївській будуть проводитися планові підривні роботи!

12:06 26.11.2022

Історична довідка про Голодомор

1933 рік для України став часом національної катастрофи, яка поставила націю на межу зникнення. Цей голод не був наслідком стихійного лиха, засухи або неврожаю, а став результатом цілеспрямованої політики комуністичного тоталітарного режиму. Насильницьким вилученням продовольства, блокадою сіл і цілих районів, забороною виїзду за межі України, згортанням сільської торгівлі та репресіями комуністи створили для українців умови, несумісні з життям, і тим самим здійснили масове вбивство голодом.

09:10 26.11.2022

Голодомор - геноцид проти українського народу

Через дев’ять десятиліть після Голодомору-геноциду проти українців знову застосовують методи геноциду. Майже дев’ять місяців повномасштабної війни засвідчили: здійснюючи вторгнення, росія має на меті знищити українську націю як таку. Знищити українську ідентичність, культуру, мову. Для цього окупанти вбивають і депортують українців, руйнують міста, спалюють українські книжки.

09:00 26.11.2022

26 листопада - День пам’яті жертв голодоморів.

У ХХ сторіччі українці пережили три голодомори: 1921-1923, 1932-1933 і голод 1946-1947 років. Утім, серед найбільш трагічних сторінок історії українського народу особливо сумне місце займає Голодомор 1932-1933 років. За різними даними, у 1932-1933 роках від голоду загинуло до 10 мільйонів людей.

07:00 26.11.2022