Обережно! Вибухонебезпечні предмети!

З початку збройної агресії з боку росії, родючі землі нашої Батьківщини стали небезпечними, адже ворог щодня засипає їх різнокаліберними боєприпасами. Хлібні поля стали мінними, в лісах замість грибів можна знайти гранати й міни, а в житлових кварталах - уламки ракет. Аби не трапилось біди та не травмувались люди, щодня із небезпечними знахідками працюють піротехнічні групи ДСНС.

15:01 08.12.2022

Проведені перерахунки пенсій з 01 грудня 2022 року

1. Відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" передбачено, що у разі збільшення розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, проводиться перерахунок пенсійних виплат.

14:30 07.12.2022

БЕРЕЖИ ЕНЕРГІЮ – ЗБЕРЕЖИ УКРАЇНУ!

Ворог продовжує масовані повітряні атаки, цілеспрямовано знищуючи енергетичну інфраструктуру нашої держави. Збройні сили України ліквідовують більшість рашистських крилатих ракет і дронів, енергетики всієї країни працюють у посиленому режимі над відновленням електропостачання. Але протистояти намірам агресорів може кожен із мирних жителів, долучившись до тотального обмеження споживання електроенергії та економного її споживання в пікові періоди.

11:25 06.12.2022

Шановні військовослужбовці, захисники України!

Щиро вітаємо вас з професійним святом ─ Днем Збройних сил України! Ви – наші герої, незламні та нескорені бійці, патріоти, які стали прикладом для багатьох у всьому світі. Ви кожен день демонструєте мужність, звитягу, силу духу, волю та незламне бажання перемогти підлих російських окупантів, які вторглись на нашу святу українську землю.

06:00 06.12.2022

Піротехніки ДСНС продовжують розміновувати деокуповані території Миколаївщини

Станом на 5 грудня піротехнічні підрозділи ДСНС продовжують розміновувати деокуповані території Миколаївської області, зокрема населені пункти Снігурівської територіальної громади.

16:55 05.12.2022

У Снігурівці рятувальники проводять заходи з протимінної безпеки.

Деокуповані території на сьогоднішній день залишаються найбільш засміченими вибухонебезпечними предметами та їх залишками. Саме тому ризик травмування та загибелі серед мирного населення залишається високим. Тому, з метою профілактики виникнення нещасних випадків, рятувальники Миколаївщини проводять широкомасштабну інформаційну кампанію.

16:54 05.12.2022

Шановні мешканці Снігурівської громади!

Міжнародний Комітет Червоного Хреста продовжує реєстрацію на грошову допомогу мешканцям громади, будинки яких зазнали пошкоджень. Реєстрація буде здійснюватись 07.12.2022 року та 09.12.2022 року з 10:00 до 13:40 за адресою: м. Снігурівка, вул. Чайковського, 55 (приміщення ЗОШ 3).

15:25 05.12.2022