ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ СНІГУРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Головним управлінням Пенсійного фонду України в Миколаївській області вживаються заходи щодо відновлення роботи відділу обслуговування громадян №5 (сервісного центру) розташованого у м. Снігурівка.

16:31 15.11.2022

СНІГУРІВКА - ВІЛЬНА!

Всі з нетерпінням чекали на цей день, і сьогодні він настав! 10 листопада українські військові звільнили Снігурівку від окупантів! Емоції переповнюють, сльози радості та несамовитого щастя!

13:50 10.11.2022

Пенсії за особливі заслуги перед Україною

Громадянам України, які мають значні заслуги у сфері державної, громадської діяльності, досягнення в галузі науки, культури, освіти, охорони здоров’я, фізичної культури й спорту тощо, призначається пенсія за особливі заслуги перед Україною.

18:08 07.11.2022

Шановні працівники соціальної сфери!

Цього року з початком повномасштабного вторгнення росії ми відзначаємо День працівників соціальної сфери в умовах воєнного стану. Саме перед працівниками соціального захисту постали нові завдання та виклики, а саме допомога тим верствам населення, які зараз перебувають у складних життєвих обставинах в наших населених пунктах біля лінії фронту. Велика кількість наших земляків, які зараз знаходяться в окупації, також потребують допомоги і з нетерпінням чекають на звільнення від рашистської чуми.

08:00 06.11.2022

Поради від Мінрегіон: Що робити, якщо зникло опалення?

Триває розпочата Міністерством розвитку громад та територій України інформаційна кампанія «Готуймося!», спрямована на максимальне інформування громадян про підготовку до опалювального сезону 2022/23 років.

09:19 05.11.2022