Увага!

На базі Баштанської районної військової адміністрації працює координаційний центр з надання інформації щодо евакуації жителів з найбільш постраждалих до більш безпечних місць, гуманітарних та соціальних питань жителів Баштанського району.

13:22 29.08.2022

Для власної справи — держпослуги на Гіді

Сьогодні економічний фронт як ніколи важливий. Ось чому бізнесу потрібно працювати там, де це можливо. А ідейним українцям — сприймати це як зелене світло до втілення мрій і планів про власну справу чи належно оформлену роботу.

11:50 25.08.2022

Дорогі земляки! Прийміть найщиріші вітання із головним національним святом нашої держави – Днем незалежності України!

Ця визначна дата започаткувала нову епоху в житті нашої країни, законодавчо закріпила вікові прагнення народу до національного відродження, духовної свободи та економічного зростання.

06:57 24.08.2022

З Днем Державного Прапора України!

Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Під цим знаменем український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. Його ми маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.

07:57 23.08.2022

Депутати Снігурівської міської ради прийняли рішення про перепрофілювання шкіл громади в ліцеї

У п’ятницю, 19 серпня 2022 року, під головуванням очільниці громади Інни Бойко відбулося засідання ХІХ позачергової сесії Снігурівської міської ради, яке проходило в режимі он-лайн. Розпочинаючи засідання, міський голова Інна Бойко коротко доповіла депутатам інформацію про функціонування підпорядкованих установ і структурних підрозділів міської ради у міжсесійний період.

17:10 21.08.2022

Придбано перші 24 реанімобілі в межах ініціативи Олени Зеленської

У межах Саміту перших леді та джентльменів, що відбувся в Києві, Олена Зеленська оголосила збір на автомобілі швидкої медичної допомоги. Станом на сьогодні зібрано понад 220 млн гривень. До фандрейзингу через UNITED24 долучилися громадяни 51 країни світу. Найбільше жертвували з України, США, Німеччини, Великої Британії, Ізраїлю, Австралії та Канади. Також збір підтримав великий український бізнес: Епіцентр, ОККО, prom.ua та міжнародна фармацевтична компанія АстраЗенека.

15:18 12.08.2022