Дата: від до Скинути

На території Снігурівської територіальної громади тривають роботи по обстеженню та розмінуванню територій від вибухонебезпечних предметів, які залишили по собі російські війська. Станом на 30 листопада вже обстежено понад 300 га, вилучено 1365 боєприпасів, з яких 6 - авіабомби.

17:23 30.11.2022

Щодо безперебійного забезпечення температурних режимів зберігання харчових продуктів, на потужностях з обігу та виробництва харчових продуктів, під час відключення електроенергії

Продукти харчування – товар, до якого завжди висуваються жорсткі вимоги, пов'язані з умовами зберігання. Така необхідність пов'язана з його властивостями швидкої втрати свіжості і придатності до вживання, навіть при найменшому відхиленні від температурних режимів, показників вологості та інших факторів.

09:41 30.11.2022

ПОВІДОМЛЕННЯ RASFF СТОСОВНО ВИЯВЛЕННЯ ПЕРЕВИЩЕННЯ МАКСИМАЛЬНО ДОПУСТИМОГО РІВНЯ ФЛЮБЕНДАЗОЛУ У СВИНИНІ, ЩО ЕКСПОРТУВАЛАСЬ З НІДЕРЛАНДІВ

Снігурівське управління  інформує, що до Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області надійшов лист Держпродспоживслужби від 18 листопада 2022 року № 11.1.3-20/18239 «Щодо повідомлення RASFF № 2022.6063».

15:04 29.11.2022

Важливо!

Баштанська районна військова адміністрація, з метою належної підготовки населення до роботи в умовах повної відмови енергосистеми України просить управителів, балансоутримувачів багатоквартирних будинків, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, також закликаємо населення індивідуальних житлових будинків щодо безпечного використання пічного опалення у побуті, використання газобалонного обладнання та генераторів. Бережіть себе, рідних і близьких та дотримуйтесь правил безпеки.

12:36 29.11.2022

Алгоритм щодо фіксації руйнувань агропідприємств

Згідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2022 №951 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України  від 20.03.2022 №326 «Про затвердження Порядку визначення шкоди та збитків завданих Україні внаслідок збройної агресії Російської Федерації» Снігурівська міська рада  інформує, що Міністерство аграрної політики та продовольства України спільно з Всеукраїнською Аграрною Радою за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО підготувала алгоритм практичної рекомендації щодо правильної фіксації руйнувань агропідприємств.

10:23 29.11.2022

Дія.QR для бізнесу

Відповідно до пункту 3 статті 5 Закону України від 15.07.2021 № 1689-ІХ «Про особливості надання публічних (електронних публічних) послуг», у разі якщо законодавством для отримання публічної (електронної публічної) послуги вимагається подання документів у паперовій формі, такі документи можуть подаватися у формі електронного відображення інформації, що міститься у відповідному документі, засобами інформаційно-телекомунікаційних систем (у тому числі через Єдиний державний веб-портал електронних послуг).

17:10 28.11.2022

Увага!

Безоплатний розподіл паливної деревини по Снігурівській ОТГ буде здійснюватися на домогосподарства на підставі наданих документів, а саме:

16:55 28.11.2022