22 грудня – День енергетика

У день зимового сонцестояння, коли день такий короткий, а ніч – найдовша в році, коли Збройні Сили України у боях 302 доби поспіль виборюють життя і волю українського народу, ми з вдячністю вітаємо бійців енергетичного фронту.

06:00 22.12.2022

Про продовження реєстрації для отримання техніки із завантаження зернових рукавів

Інформуємо, що зв’язку з нестабільним енергопостачанням та відсутності доступу до мережі інтернет, вибір оператора для надання послуг завантаження/вивантаження зерна у рукави, сільгоспвиробником, який отримав рукава для зберігання зерна, Міністерством аграрної політики та продовольства України спільно з Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО) продовжено реєстрацію до 23 грудня 2022 року.

09:14 21.12.2022

ПОВІДОМЛЕННЯ RASFF СТОСОВНО ВИЯВЛЕННЯ SALMONELLA ENTERITIDIS У ЗАМОРОЖЕНИХ СИРИХ КУРЯЧИХ СМУЖКАХ,  ЩО ЕКСПОРТУВАЛИСЬ З ПОЛЬЩІ

ПОВІДОМЛЕННЯ RASFF СТОСОВНО ВИЯВЛЕННЯ SALMONELLA ENTERITIDIS У ЗАМОРОЖЕНИХ СИРИХ КУРЯЧИХ СМУЖКАХ, ЩО ЕКСПОРТУВАЛИСЬ З ПОЛЬЩІ

Снігурівське управління  інформує, що до Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області надійшов лист Держпродспоживслужби від 14.12.2022 № 11.1.3-20297 «Щодо повідомлення RASFF № 2022.6977-fup5».

15:35 19.12.2022

До відома аграріїв!

Інформуємо, що Міністерство аграрної політики та продовольства України за підтримки проекту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства» 20 грудня 2022 року проводить семінар на тему: «Органічне виробництво: вимоги та можливості» (програма додається). Захід проходитиме з 10.00 до 13.00 год. в режимі online на платформі Zoom.

10:54 19.12.2022

Важлива інформація ‼️

За повідомленням ДСНС, сьогодні, 17 грудня, поблизу с. Тамарино та біля  заводу Інагро, орієнтовно з 08:00 до 15:00, буде проводитися планове знищення вибухонебезпечних предметів.

09:25 17.12.2022

Біля Снігурівки виявлено черговий покинутий склад ворожих боєприпасів: їх вилучено та передано ЗСУ.

Правоохоронними органами у взаємодії з ДФТГ м.Новий Буг та м.Снігурівка виявлено місцезнаходження чергового складу російських боєприпасів в одному з складських приміщень поруч з м. Снігурівка Миколаївської області.

15:13 16.12.2022