27 січня - Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

Це страшне і нелюдське явище, яке відбувалося в період 1933-1945-х років і що отримало назву - Голокост, що призвело до умисного винищення практично однієї третини євреїв, а також незліченної кількості представників інших нацменшин, породжене ненавистю і фанатизмом, затятим расизмом і принизливими забобонами, які панували тоді в нацистській Німеччині.

08:56 27.01.2023

ПОВІДОМЛЕННЯ RASFF СТОСОВНО ВИЯВЛЕННЯ 3-МОНОХЛОР-1,2-ПРОПАНДІОЛУ (3-MCPD) У ПАЛЬМОВІЙ ОЛІЇ,  ЩО ЕКСПОРТУВАЛАСЬ З РЕСПУБЛІКИ ГАНА

ПОВІДОМЛЕННЯ RASFF СТОСОВНО ВИЯВЛЕННЯ 3-МОНОХЛОР-1,2-ПРОПАНДІОЛУ (3-MCPD) У ПАЛЬМОВІЙ ОЛІЇ, ЩО ЕКСПОРТУВАЛАСЬ З РЕСПУБЛІКИ ГАНА

Снігурівське управління  інформує, що до Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області надійшов лист Держпродспоживслужби від 04.01.2023 № 11.1.3-20/257 «Щодо повідомлення RASFF № 2022.7602».

15:59 24.01.2023

ПОВІДОМЛЕННЯ RASFF СТОСОВНО ВИЯВЛЕННЯ ВИСОКОГО ВМІСТУ АКРИЛАМІДУ В ПЕЧИВІ, ЩО ВИГОТОВЛЕНЕ В РУМУНІЇ (ВИРОБНИК: RO STAR S.A., ROMANIA ) ТА ЕКСПОРТУВАЛОСЬ З ПОЛЬЩІ

Снігурівське управління  інформує, що до Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області надійшов лист Держпродспоживслужби від 19.01.2023 № 11.1.3-21/1525 «Щодо повідомлення № 2022.7376-fup 4».

15:56 24.01.2023

Інформаційно-просвітницька кампанія для працівників державних та комунальних установ і організацій

З метою інформування жителів територіальної громади про вимоги законодавства щодо порядку вчинення нотаріальних дій уповноваженими особами органів місцевого самоврядування Південним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Одеса) підготовлено інформаційні матеріали на тему: «Порядок посвідчення заповітів посадовими особами органів місцевого самоврядування».

14:15 24.01.2023

Як отримати страхові виплати у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності внутрішньо переміщеним особам (ВПО)

Громадянам, які перебувають або перебували у трудових відносинах та які переселилися з тимчасово окупованих територій або з територій, де ведуться активні бойові дії, та не змогли отримати від свого роботодавця страхові виплати за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, такі виплати надаються за рахунок коштів Пенсійного фонду України.

14:09 24.01.2023

Ви запитували – ми відповідаємо

Запитання: «Хто може розраховувати на страхові виплати з відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання?»

14:03 24.01.2023