Увага! Планові підриви ВНП!

За інформацією ДСНС, сьогодні, 4 лютого 2023 року піротехніки будуть проводити контрольовані планові підриви вибухонебезпечних предметів на околиці міста Снігурівка біля Нового кладовища та біля мікрорайону Птахофабрика.

08:57 04.02.2023

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ  СНІГУРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ СНІГУРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

За повідомленням Департаменту агропромислового розвитку Миколаївської обласної військової адміністрації, Громадською спілкою «Всеукраїнська аграрна рада» за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) розглядається можливість надати жителям деокупованих територій та внутрішньо переміщеним особам насіння овочів (квасоля, горох, буряк, цибуля, редиска, кабачки, латук та морква) для весняної посівної кампанії 2023 року.

12:35 03.02.2023

До уваги мешканців міста!

При сплаті коштів за комунальні послуги (водопостачання та вивіз сміття) через додаток Приват24 або через банківські установи, просимо обов’язково вказувати адресу домогосподарства та кількість проживаючих.

09:55 03.02.2023

До уваги роботодавців усіх форм власності

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту соціальних, трудових та інших прав фізичних осіб, у тому числі під час воєнного стану, та спрощення обліку робочих місць для осіб з інвалідністю» від 18.10.2022р. №2682-IX, який набрав чинності з 06.11.2022р., з 1 січня 2023 року суб’єкти господарювання не реєструються та не подають до територіального відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю звіт щодо працевлаштування осіб з інвалідністю за підсумками 2022 року (форма звіту №10-ПОІ).

09:00 03.02.2023

Увага! Планові підриви ВНП!

За інформацією ДСНС, сьогодні, 2 лютого 2023 року піротехніки знову будуть проводити контрольовані планові підриви вибухонебезпечних предметів на околиці міста Снігурівка біля мікрорайону Птахофабрика.

09:20 02.02.2023

На Снігурівщині попрощались із загиблим захисником Валентином Аксьоновим

Страшна війна без жалю забрала життя ще одного нашого Героя – захисника, мужнього бійця та земляка, який боронив українську землю від російських окупантів. Хлопець родом із села Кобзарці, з перших днів став до лав Територіальної оброни, щоб боронити нашу землю від підлого ворога.

11:16 01.02.2023

Увага! Планові підриви ВНП!

За інформацією ДСНС, сьогодні, 1 лютого 2023 року з 11.20 години, піротехніки знову будуть проводити контрольовані планові підриви вибухонебезпечних предметів біля с.Павлівка.

11:14 01.02.2023