Володимир Зеленський зустрівся у Києві з Президентом США

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Президентом Сполучених Штатів Америки Джозефом Байденом, який прибув до нашої країни з візитом уперше з початку повномасштабного російського вторгнення.

18:13 20.02.2023

На Снігурівщині вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

18, 19 та 20 лютого 2014 року стали найтяжчими днями, коли у самісінькому центрі Києва пролилася кров людей, які відкрито виступили проти беззаконня тодішнього режиму та несправедливості. Загинуло більше сотні людей, яких тепер ми називаємо Небесною Сотнею.

16:57 20.02.2023

20 лютого відзначають День Героїв Небесної Сотні

Щорічно, 20 лютого відзначають День Героїв Небесної Сотні. У цей день вшановують подвиг громадян, які загинули під час Революції Гідності у боротьбі за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє України, та завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави.

09:07 20.02.2023

Увага! Планове знищення ВНП!

За інформацією ДСНС, сьогодні, 20 лютого, з 09:50 розпочнуться планові підриви вибухонебезпечних предметів поблизу траси (мікрорайон Птахофабрика).

08:44 20.02.2023

Ви запитували – ми відповідаємо

Запитання: «В особистому кабінеті роботодавця статус лікарняного позначено як «готово до сплати». Коли роботодавець отримає кошти на рахунок ?».

18:06 17.02.2023

У Миколаєві та області продовжує формуватися стрілецький батальйон ЗСУ

Миколаївський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки продовжує прийом патріотично-налаштованих та вмотивованих громадян для формування стрілецького батальйону ЗСУ.

10:58 17.02.2023

Тільки разом ми єдині

16 лютого 2023 Україна вдруге відзначає День Єдності. Взимку 2022 року без пояснень росія стягнула війська та техніку до українського кордону, після чого світові ЗМІ заявили про ймовірність військового вторгнення рф в нашу країну. Серед можливих дат початку війни британське видавництво The Sun назвало 16 лютого.

11:15 16.02.2023