Увага! Планові підриви ВНП!

За інформацією ДСНС, сьогодні, 1 лютого 2023 року з 11.20 години, піротехніки знову будуть проводити контрольовані планові підриви вибухонебезпечних предметів біля с.Павлівка.

11:14 01.02.2023

Увага! Шановні жителі Снігурівщини!

Снігурівська міська рада просить бути обережними у разі виявлення підозрілих та вибохонебезпечних предметів. Всі міни та боєприпаси, які не розірвалися та їх елементи є вибухонебезпечними предметами та становлять смертельну небезпеку!

17:00 31.01.2023

Завтра в Снігурівці відбудеться прощання з загиблим захисником Валентином Аксьоновим

Завтра, 1 лютого 2023 року о 10.00 годині в старому центрі міста на площі Богдана Хмельницького відбудеться прощання з нашим земляком Валентином Аксьоновим, який загинув на Сході України.

10:47 31.01.2023

Увага! Планові підриви ВНП!

За інформацією ДСНС, сьогодні, 31 січня після з 09.40 години, піротехніки знову будуть проводити контрольовані планові підриви вибухонебезпечних предметів біля с.Тамарине.

09:40 31.01.2023

Генератори для Снігурівки

Відновлення Снігурівщини продовжується. Гуманітарним штабом при Миколаївській ОВА була направлена вантажівка з генераторами, вони вже отримані і почали приносити користь громаді. Завдяки високій потужності ці генератори можуть використовуватись для загальних потреб: у функціонуванні об’єктів критичної інфраструктури, в роботі складів з гуманітарною допомогою, медичних закладів, тощо.

18:19 30.01.2023

Щодо опитування про результати запровадження системи енергетичного менеджменту

Комітет Верховної Ради України з питань енергетики та житловокомунальних послуг (далі – Комітет) розпочав роботу з аналізу ефективності окремих норм Закону України «Про енергетичну ефективність» (21.10.2021, № 1818-IX).

15:02 30.01.2023

Увага! Планові підриви ВНП!

За інформацією ДСНС, сьогодні, 29 січня після 10:00, піротехніки знову будуть проводити контрольовані планові підриви вибухонебезпечних предметів в м. Снігурівка в районі "Птахофабрики".

10:19 29.01.2023

29 січня - День Пам'яті Героїв Крут!

29 січня, ми вшановуємо юних Героїв Крут, які 105 років тому зробили неможливе – на чотири доби зупинили більшовицьку армію. Вони захистили Київ від більшовицької навали, яка чорною свинцевою хмарою сунула на Київ і усунули серйозну загрозу, яка нависла над Батьківщиною. Молоді й зовсім юні українці поклали на вівтар жертовності власне життя заради свободи, національної гідності та незалежності Української держави.

08:00 29.01.2023

Увага! Планові підриви ВНП!

За інформацією ДСНС, сьогодні, 28 січня о 12:00, в м. Снігурівка в районі "Птахофабрики" будуть проводитися планові підриви вибухонебезпечних предметів.

11:30 28.01.2023