Дата: від до Скинути

Учениця Снігурівського ліцею ім.Т.Г.Щевченка посіла І місце на ІІІ Всеукраїнському відкритому марафоні з української мови

Вітаємо одну з найкращих учениць Снігурівського ліцею ім.Т.Г.Щевченка, всебічно розвинену людину і просто прекрасну дівчину Александрову Анну з перемогою у ІІІ Всеукраїнському відкритому марафоні з української мови в категорії "Учні 11-го класу" (І місце).

11:53 08.01.2023

Увага! 13 січня у Миколаєві відбудеться прийом хворих провідними фахівцями ДУ «Інститут серця МОЗ України»

13.01.2023 на базі поліклініки Миколаївської обласної клінічної лікарні за адресою: вул.Київська, 1 буде проводитись консультативний прийом хворих провідними фахівцями ДУ «Інститут серця МОЗ України» під керівництвом проф. Б.М.Тодурова.

11:09 08.01.2023

Шановна громадо!

Вітаю вас із Різдвом Христовим! Нехай це свято принесе нашій країні Перемогу, знищить все зло, а доля більше не буде випробовувати нас на міцність!

18:00 06.01.2023

До уваги споживачів!

КП «Снігурівський благоустрій» просить здійснювати оплату за вивіз сміття за наступними рахунками:

13:18 06.01.2023

Увага! Тимчасове відключення водопостачання!

У зв’язку з поривом у водопровідній мережі, з 16:00 години 5 січня 2023 року в мікрорайоні «Сонячний» та прилеглих вулицях біля залізничного вокзалу буде тимчасово відсутнє водопостачання до завершення аварійних робіт.

14:33 05.01.2023

До уваги страхувальників Миколаївщини! Відкрито рахунок!

Для забезпечення здійснення страхових виплат та соціальних послуг, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.11.2022 №1323 «Деякі питання забезпечення здійснення страхових виплат та надання соціальних послуг за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням» Головним управлінням Пенсійного фонду України в Миколаївській області відкрито в Філії – Миколаївське обласне відділення АТ «Ощадбанк»:

10:05 05.01.2023

Увага! Проводяться підриви ВНП!

Сьогодні, 4 січня, протягом дня співробітниками ДСНС будуть проводитися підриви вибухонебезпечних предметів в с. Червона Долина, в м.Снігурівка в полях (біля подвійного переїзду) та поблизу с. Тамарино.

09:54 04.01.2023