В Снігурівському районі виявлено 4 нових випадки захворювання на коронавірус

Станом на 10:00 14 лютого в Миколаївській області зареєстровано 122 випадки захворювання на COVID-19. З усіх 40282 виявлених підтверджених випадків за місцем проживання: Снігурівський район – 440 (+4).

10:44 14.02.2021

День безпечного Інтернету

В Україні щорічно зростає кількість дітей, які мають доступ до мережі Інтернет та зростає кількість підлітків, які наражаються на небезпеку бути ошуканими шахраями та злочинцями. Дана ситуація викликає велике занепокоєння.

07:27 13.02.2021

Асоціація міст закликала Парламент ухвалити законопроєкт, який вирішить проблеми громад у сфері земельних відносин

Асоціація міст України звернулася до Голови Верховної Ради України, голів депутатських фракцій та груп з проханням ухвалити законопроєкт «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» №2194 від 1 жовтня 2019.

13:57 12.02.2021

Заходи з підвищення якості і покращення психосоціального благополуччя дітей

В рамках програми розвитку емоційної стійкості дітей, за підтримки проекту «Сприяння захисту добробуту та соціальної згуртованості вразливих груп населення в Україні за підтримки Данського Червоного Христа» у Снігурівському закладі дошкільної освіти №7 (ясла-садок) Снігурівської міської ради з жовтня 2020 року триває проведення заходів з підвищення якості і покращення психосоціального благополуччя дітей. Іх організовує практичний психолог закладу Тетяна Широка, яка пройшла навчальний тренінг з психосоціальної підтримки на рівні громад та отримала відповідний сертифікат, який підтверджує звання волонтер Снігурівської організації  Товариства Червоного Христа України.

11:19 12.02.2021

Увага!

Снігурівським міжрайонним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області проводиться щотижнева інформаційно-роз’яснювальна  робота та розповсюдження пам’яток щодо організації протиепідемічних заходів при торгівлі продовольчими, непродовольчими товарами, ринку, закладів загальної середньої освіти та дошкільної освіти щодо профілактики коронавірусної хвороби  (COVID-19).

11:18 12.02.2021

Атестація: крок за кроком

10 лютого 2021 року продовжив роботу онлайн-вебінар «Атестація: крок за кроком. Характеристика професійної діяльності педагогічних працівників».

07:57 12.02.2021

Педагогічна онлайн-студія

В умовах карантинних обмежень розпочала свою роботу педагогічна онлайн-студія, що має на меті обмін педагогічним досвідом, підвищенню компетентності та професійної майстерності, практичне спрямування безперервному фаховому вдосконаленню, розвитку творчого потенціалу кожного педагогічного працівника.

07:55 12.02.2021

В міській раді відбулося засідання бюджетної комісії

У середу, 10 лютого 2021 року, в кабінеті міського голови Інни Бойко відбулося засідання комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку під головуванням голови комісії Ірини Заприкут.  На порядок денний комісії було винесено 19 питань.

18:55 10.02.2021