В Снігурівці розгорнуто пункт обігріву

Відповідно до розпорядження міського голови від 04.02.2021 № 25 «Про  організацію роботи стаціонарного пункту обігріву населення»  на базі Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Снігурівської міської ради організовано стаціонарний пункт обігріву для тимчасового обігріву та розміщення осіб за адресою: вул. Жовтнева, 118, м. Снігурівка з відповідним матеріально-технічним та продуктовим забезпеченням з додержанням карантинних заходів в умовах поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

09:11 05.02.2021

Порядок денний засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього середовища від 11.02.2021 року

Порядок денний засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього середовища Снігурівської міської ради 11.02.2021 року

16:55 04.02.2021

До уваги респондентів!

Головне управління статистики у Миколаївській області, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVІD-19, наполегливо рекомендує всі форми державних статистичних спостережень та фінансової звітності надавати в електронному вигляді за допомогою:

11:04 04.02.2021

Звістка з минулого

Музей: це науково – дослідна і культурно – освітня установа, яка збирає, зберігає і пропагує пам’ятки матеріальної та духовної спадщини людства. Одним з пріоритетних напрямків роботи музею є поповнення новими експонатами, архівними документами, цікавими фактами з життя земляків. Багато хто з нас подумки повертається  у своє дитинство, а це приємні спогади про рідних людей.

08:35 04.02.2021

Світла пам’ять!

На 65 році пішов з життя колишній директор Євгенівського сільського будинку культури, учасник народного чоловічого ансамблю «Козацький передзвін» та дуже талановита людина - Мацюта Володимир Юхимович.

19:25 03.02.2021