Вітаємо учасників дистанційного обласного огляду «Різдвяне диво» з перемогою!

27 січня 2021 року відбувався обласний дистанційний огляд «Різдвяне диво» в якому взяли участь аматорські вокально-хорові, фольклорні, хореографічні й театральні колективи, а також майстри декоративно-прикладного мистецтва клубних закладів культури Миколаєва й області. Всього — близько 200 осіб учасників.

13:20 29.01.2021

«ДОРОЖНЯ КАРТА ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ В УКРАЇНІ.  РОЗВИТОК ЕКОНОМІКИ»

«ДОРОЖНЯ КАРТА ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ В УКРАЇНІ. РОЗВИТОК ЕКОНОМІКИ»

Департамент агропромислового розвитку Миколаївської облдержадміністрації інформує, що сьогодні о 12:30 годині відбудеться прес-конференція на тему: «Дорожня карта земельної реформи в Україні. Розвиток економіки», організатором якої виступає Міністерство аграрної політики та продовольства України.

11:18 29.01.2021

В Снігурівці ліквідовано аварію у водомережі

Сьогодні, 29 січня, у мережі водопостачання за адресою вул. Центральна, 7а сталася аварія. Працівники комунального підприємства "Снігурівський комунальник" оперативно провели заміну 30-ти метрів труб у подвір'ї багатоповерхового будинку для вирішення проблеми та відновлення водопостачання.

10:51 29.01.2021

Звернення міського голови Інни Бойко до Дня пам’яті Героїв Крут

Сьогодні в Україні згадують події 29 січня 1918 року, відомі як бій під Крутами. Саме в цей день 300 молодих студентів-патріотів постали проти чотирьохтисячної більшовицької армії задля захисту нашої держави. Подвиг Героїв Крут, що своєю кров’ю окропили землю в боротьбі за волю України навічно залишиться символом національної честі та гідності.

08:53 29.01.2021

В Афанасіївському старостинському окрузі відбувся особистий прийом

На території Афанасіївського старостинського округу, зокрема в селі Юр'ївка, в приміщенні сільської бібліотеки 28 січня з 10:00 по 12:00 год. проведено виїзний прийом громадян працівниками старостинського округу.

07:58 29.01.2021

Працівники комунальної служби з третьої ранку ліквідовують наслідки негоди

З третьої години ранку працівники комунального підприємства "Снігурівський благоустрій" в посиленому режимі проводять заходи, направлені на ліквідацію виниклої ожеледиці, посипають дороги та тротуари міста протиожеледними матеріалами (сіллю). Роботи тривають.

07:36 29.01.2021

Важлива інформація

У зв'язку з погіршенням погодних умов (штормове попередження) відбулось аварійне відключення електроенергії по вул. Жовтнева та в районі Снігурівського ліцею.

21:07 28.01.2021

Староста Нововасилівського округу провів виїзний прийом громадян

20, 25 та 28 січня в с.Галаганівка, с.Новокондакове та с.Єлизаветівка відбувся виїзний прийом громадян старостою Нововасилівського старостинського округу Гаран С.С. та працівниками (діловод, фахівець із соціальної роботи).

16:14 28.01.2021

Ліквідовано порив напірного водопроводу

Працівниками КП «Снігурівський комунальник» виявлено порив напірного водопроводу від артезіанської свердловини №106 біля Снігурівського професійного ліцею.

15:17 28.01.2021

Герої Крут – для нащадків взірець

Щороку 29 січня ми схиляємо голову перед пам’яттю про тих, хто в далекому 1918 році боронив незалежність України ціною власного життя.

14:47 28.01.2021