26 січня відбудеться нарада з мешканцями по зміні постачальника газу

Завтра, 26 січня о 15:00, в Снігурівській міській раді за адресою: м. Снігурівка, вул. Центральна, 72 відбудеться нарада з питання зміни постачальника газу побутовим споживачам, на яку запрошуються голови ОСББ та представники будинків, які мають бажання змінити постачальника.

09:26 25.01.2021

Протягом 2020 року експертами держекспертизи Миколаївщини опрацьовано понад 16 тисяч проєктів землеустрою за принципом екстериторіальності

Протягом 2020 року на погодження до експертів державної експертизи Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області через онлайн-сервіс надійшло 16717 пакетів документів. З них надано 14408(86%) позитивних висновків та 2309(14%) пакетів не погоджено.

15:26 22.01.2021

Василь Хомко привітав мешканців Афанасіївського старостинського округу

На території Афанасіївського старостинського округу староста Хомко В.Ю. привітав громаду з величною датою багатовікової  історії – Днем Соборності, святом об’єднання українських земель в єдину самостійну державу.

11:02 22.01.2021

Публічна бібліотека міськради поповнилась новими книгами

Чи хтось буде заперечувати, що хороша бібліотека є книжковим відображенням Всесвіту?! Мабуть, ні. Поки живе бібліотека – живе народ, адже вона – скарбниця всіх багатств духу людського. Книга здатна змінити життя, бути кращим другом і наставником. У гарній книзі можна знайти однодумців, з нею можна гарно провести вечір, не почуватися одиноким.

10:17 22.01.2021