Шановні мешканці міста!

Інформуємо, що відключення водопостачання в різних частинах міста інколи проводиться втому числі у зв’язку з відключенням АТ «Миколаївобленерго» електроенергії для проведення планових ремонтних робіт ліній електропередач.

11:22 27.01.2021

В Калинівці ліквідовано порив центральної магістралі

24 січня 2021 року в с. Калинівка сталася аварія у водомережі. Працівниками КП «Снігурівський комунальник» Калинівського старостинського округу Пономаренко О.С. та Абрамовим М.М. було виявлено та оперативно ліквідовано порив центральної магістралі по вул.Виноградній. Наразі водопостачання відновлено.

11:19 27.01.2021

Робота Калинівського ФАПу

У фельдшерсько-акушерському пункті с. Калинівка створено умови для обслуговування пацієнтів. Тут завжди тепло та затишно. Завідуюча фельдшерським пунктом Оксана Сітарська працює тут вже понад 6 років.

11:10 27.01.2021

Відповідь пандемії COVID-19 – вакцинація: на Миколаївщині її реалізацією займатимуться 7 мобільних бригад

Реалізацією завдань вакцинації у боротьбі з коронавірусною хворобою та масової імунізації населення в Миколаївській області займатимуться 7 мобільних бригад. Згідно з дорожньою картою, розробленою Міністерством охорони здоров`я, кампанію рекомендовано здійснити у 5 етапів. Наразі фахівці в очікуванні першого.

10:10 27.01.2021

Реєстрація народження дитини за допомогою послуги єМалятко

Кабінетом Міністрів України рік тому було запущено першу комплексну послугу єМалятко — для батьків новонароджених. За однією заявою, поданою онлайн, можна зареєструвати народження дитини та отримати до 9-ти державних послуг від різних органів влади, потрібних при народженні дитини.

09:55 27.01.2021

27 січня - Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

Сьогодні ми гортаємо одну із найтрагічніших сторінок історії єврейського народу під назвою Голокост. У цьому слові закодовані трагедія народу та пам'ять про мільйони життів, які насильницьки відійшли поза межі буття. У щирій жалобі схиляємо голови перед світлою пам’яттю невинно страчених.

09:46 27.01.2021

Протидія домашньому насильству!

Безпека — базова потреба людини. Проте дехто перебуває в небезпеці навіть вдома. Домашнє насильство має різні форми та прояви. Менш чи більш видимі, вони однаково шкодять людині та порушують її права.

09:44 27.01.2021

Уряд схвалить компенсації домогосподарствам, у яких встановлено електроопалення

Кабінет Міністрів України планує ухвалити рішення про компенсації домогосподарствам, у яких встановлено електроопалення. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час виступу у Верховній Раді 26 січня. Денис Шмигаль розповів про 8 кроків, необхідних для того, щоб ринки електроенергії та газу почали працювати правильно й зручно для людей. Окрім монетизованої компенсації домогосподарствам за встановлене електроопалення, Уряд, за словами Прем’єр-міністра також встановив максимальну граничну ціну на газ для населення на рівні 6,99 грн з ПДВ за кубометр газу. Таке ж рішення розробляється для ОСББ.

09:28 27.01.2021

Увага!

Через погіршення погодних умов, а саме сильного поривистого вітру, сталася аварія у мережі електропостачання (обірвано дроти ЛЕП). Внаслідок цього тимчасово відключено водопостачання у старій частині міста.

07:15 27.01.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ RASFF: СТОСОВНО ВИЯВЛЕННЯ НЕСАНКЦІОНОВАНОЇ РЕЧОВИНИ ОКСИД ЕТИЛЕНУ (> 5 MG/KG – PPM) У НЕОЧИЩЕНОМУ НАСІННІ КУНЖУТУ, ЩО ЕКСПОРТУВАЛОСЬ З ІНДІЇ

Снігурівське міжрайонне управління інформує, що до Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області (далі-Головне управління) отримано лист Держпродспоживслужби від 20.01.2020 № 11.1.3-26/1194 щодо повідомлення RASFF від 19 січня 2021 року № 2020.4957-fup3 стосовно виявлення несанкціонованої речовини оксид етилену (> 5 mg/kg – ppm) у неочищеному насінні кунжуту, що експортувалось з Індії (експортер: Talakshi Lalji & Co, Mumbai) через Нідерланди (імпортер: H.HC. Schobbers B.V., Venlo) до країн-членів ЄС та до України (отримувач: ТОВ «Райсіо Україна», вул. В. Хвойки 18/14, офіс 308, м. Київ, 04080, konstantin.morgulis@raisio.com).

15:55 26.01.2021