26 січня по м. Снігурівка не буде води!

26 січня 2021 року з 9:00 до 17:00 по м. Снігурівка не будуть працювати артсвердловини, окрім "Кримок", через проведення профілактичних робіт у електромережі працівниками АТ "Миколаївобленерго". Водопостачання по місту буде відсутнє. Приносимо вибачення за тимчасові незручності!

08:36 20.01.2021

Увага! Аварійне відключення водопостачання!

Сьогодні, 20 січня, у зв'язку з аварійною ситуацією буде тимчасово відсутнє водопостачання в мікрорайоні "6-а дільниця" та прилеглих вулицях до виявлення причин аварії. Працівники КП "Снігурівський комунальник" вирішують дану проблему.

08:18 20.01.2021

До уваги представників малих та середніх підприємств!

За інформацією департаменту агропромислового розвитку Миколаївської обласної державної адміністрації та за фінансування Програми (USAID) з аграрного і сільського розвитку (АГРО) буде організовано та проведено онлайн-захід «Практичні інтенсиви Grow-up: Agro» об 09.00 годині 04-06 лютого 2021 року.

16:39 19.01.2021

УСЗН ПОВІДОМЛЯЄ

Програма житлових субсидій – головний механізм соціального захисту людей в умовах підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги.

13:23 19.01.2021

ВІТАЄМО!

Вітаємо з днем народження заступника міського голови Голдун Світлану Миколаївну!

11:43 19.01.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ RASFF СТОСОВНО ВИЯВЛЕННЯ НЕСАНКЦІОНОВАНОЇ РЕЧОВИНИ У НАСІННІ КУНЖУТУ

Снігурівське міжрайонне управління  інформує, що до Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області (далі-Головне управління) отримано лист Держпродспоживслужби від 15.01.2021 № 11.1.3-26/690 «Щодо повідомлення RASFF № 2020.6032 – fup 5». Відповідно до повідомлення, стосовно виявленння несанкціонованої речовини – оксид етилену (0.48 mg/kg – ppm) у насінні кунжуту, що експортувалось з Індії (експортер: Talakshi Lalji & Co, Mumbai) через Нідерланди (імпортер: Dipasa Europe B. V., Enschede) до країн-членів ЄС та до Фінляндії, де було використане при виготовлені хлібців (виробник: Lantm?nnen Cerealia Oy, Kotka) та експортоване до України (отримувач: ПРАТ «Лантманнен Акса», вул. Привокзальна, 3, м. Бориспіль, 08304).

10:35 19.01.2021

Увага! Аварійне відключення водопостачання!

Сьогодні, 19 січня, у зв'язку з аварійною ситуацією буде тимчасово відсутнє водопостачання в мікрорайоні "7 вітрів" та прилеглих вулицях до виявлення причин аварії. Працівники КП "Снігурівський комунальник" вирішують дану проблему.

10:04 19.01.2021