В Снігурівському районі виявлено 3 нових випадки захворювання на коронавірус

Станом на 10:00 12 січня в Миколаївській області зареєстровано 171 випадок COVID-19 - одужавших більше, ніж захворівших. З усіх 34768 виявлених підтверджених випадків за місцем проживання: Снігурівський район – 392 (+3).

13:05 12.01.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ RASFF ПРО ВИЯВЛЕННЯ НЕСАНКЦІОНОВАНОЇ РЕЧОВИНИ ОКСИД ЕТИЛЕНУ (2 MG/KG – PPM) У НАСІННІ КУНЖУТУ ЯКЕ ВИКОРИСТАНО ПРИ ВИГОТОВЛЕННІ КРУГЛИХ ХЛІБЦІВ ЩО ЕКСПОРТУВАЛИСЬ ДО УКРАЇНИ З ФІНЛЯНДІЇ

Снігурівське міжрайонне управління  інформує, що до Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області (далі-Головне управління) надійшов лист Держпродспоживслужби від 31.12.2020 № 11.1.3-26/2/20095 «Щодо повідомлення RASFF №2020.5944-fup 1» стосовно виявлення несанкціонованої речовини оксиду етилену (2 mg/kg – ppm) у насінні кунжуту, що експортувалось з Індії до країн-членів ЄС та до Фінляндії, де було використане при виготовленні круглих хлібців (виробник: Lantmannen Cerealia Oy, Kotka) та експортовано до України (отримувач: ПРАТ «Лантманнен Акса», вул. Привокзальна, 3, м. Бориспіль, 08304).

09:19 12.01.2021

Увага! Африканська чума свиней!

Снігурівське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє, що 4 січня 2021 року надійшло повідомлення про загибель дев’яти голів свиней віком від 4 місяців до 2 років, які належать Виноградівському психоневрологічному інтернату, за адресою вул. Миру, 1А, с. Виноградівка,  Баштанського району.

08:06 11.01.2021

Різдво в дитсадках Нововасилівського старостинського округу

Для вихованців та педагогічних колективів святкування Нового року та Різдва в закладах дошкільної освіти стало традиційним. Основна мета цього заходу - відродження традицій нашого народу, виховання любові й поваги до народних свят. Залучення до української народної спадщини вчить дітей поважати і шанувати народні традиції, культуру українського народу, сприяє національно-патріотичному вихованню.

15:08 06.01.2021

Увага! Відключення водопостачання!

8, 11 та 15 січня у зв'язку з відсутністю електропостачання на "Кримках" буде відсутнє водопостачання в мікрорайоні "Птахофабрика" з 9:00 до 17:00!

11:01 06.01.2021