Новорічні вітання воїнам АТО

У переддень Новорічних та Різдвяних свят учні Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 взяли активну участь в акції «Новорічні вітання воїнам АТО». Організаторами акції стали учнівське самоврядування та члени гуртка «Мистецтво слова».

12:34 29.12.2020

Про нові випадки  захворювання  птиці на грип

Снігурівське міжрайонне управління Головного управління Держпроспоживслужба в Миколаївській області повідомляє про нові випадки  захворювання  птиці на грип з приватного домогосподарства с. Яселка, Очаківського району, Миколаївської області.

12:32 29.12.2020

Термін подання заяв на отримання одноразової матеріальної допомоги ФОПам та найманим працівникам продовжено до 31 грудня

Урядом продовжено термін подання заяв для отримання одноразової виплати відповідно до Закону України від 04.12.2020 №1071/ІХ «Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» до 31 грудня.

11:32 28.12.2020

Увага! Аварійне відключення водопостачання!

Сьогодні, 28 грудня 2020 року, в м. Снігурівка по вул. Веселкова та прилеглих вулицях буде відключено водопостачання у зв’язку з аварійною ситуацією у водомережі до завершення ремонтних робіт!

08:24 28.12.2020

Новорічні колядування

На території Афанасіївського старостинського округу фольклорний колектив «Озеряни» під керівництвом Шапір Н.І. організував новорічне колядування.

07:45 27.12.2020

Малюки ЗДО №3 "Ромашка" святкували Новий рік

Новий рік — одне з найулюбленіших свят усіх дітей. Вони щиро вірять у дива і з нетерпінням заглядають під ялинку в пошуках подарунків. Безсумнівно, у всіх дорослих залишилися найтепліші і найсвітліші спогади про це свято, тому потрібно зробити все можливе, щоб і Ваш малюк із задоволенням згадував новорічні свята.

07:43 26.12.2020

Вітаємо з католицьким Різдвом!

Різдво – одне з найважливіших християнських свят, яке 25 грудня відзначають католики й протестанти. Цей день – спогад про диво народження у Вифлеємі Сина Божого Ісуса Христа і особливе релігійне свято, що наповнює людські серця теплом і милосердям.  Ніяке інше свято не здатне настільки об'єднати людей, як Різдво Христове.

19:00 24.12.2020