Увага! Відключення водопостачання!

8, 11 та 15 січня у зв'язку з відсутністю електропостачання на "Кримках" буде відсутнє водопостачання в мікрорайоні "Птахофабрика" з 9:00 до 17:00!

11:01 06.01.2021

Шановні користувачі!

Публічна бібліотека Снігурівської міської ради запрошує вас ознайомитися з експозицією «Український Дім — це і «народний дім»», в експозиції представлені матеріали  з багаторічної діяльності державного підприємства «Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім» , який  неодноразово ставав епіцентром переломних для українців історичних подій у часи масових акцій та протестів у боротьбі за свободу та права народу.

08:50 06.01.2021

Обережно: пташиний грип!

Снігурівське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє, що згідно результатів дослідження Одеської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби із патологічного (біологічного) матеріалу, відібраного від 13 трупів птиці, які належали   ПП «АП Благодатненський птахопром», с. Благодатне Арбузинського району Миколаївського району, виявлено РНК вірусу грипу птиці типу А1 субтипу H5 (звіт про результати дослідження від 29.12.2020 № 004034 п.м./20).

14:22 05.01.2021

Привітали ювіляра

На території Афанасіївського старостинського округу вже більше 10 років запроваджена традиція вітати ювілярів з Днем народження.

13:44 31.12.2020