ОГОЛОШЕННЯ

Снігурівська міська оголошує конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів в м. Снігурівка

00:00 31.12.2020

Увага!

Шановні мешканці міста!

18:00 30.12.2020

ВІТАЄМО!

Вітаємо з днем народження депутата міської ради КОЖАНОВА Олександра Юрійовича!

13:54 30.12.2020

«В бюджеті-2021 повинні бути кошти для медзакладів Снігурівщини», - депутат обласної ради Закусілов

Снігурівський депутат Миколаївської обласної ради Андрій Закусілов звернувся до голови Миколаївської обласної ради Ганни Замазєєвої щодо виділення коштів для КНП «Cнігурівська центральна районна лікарня» для придбання кисневих концентраторів, ліків, автопарку та ремонту ліфту в стаціонарному відділенні.

11:14 30.12.2020

У Галаганівській бібліотеці відбулись новорічні посиденьки

29 грудня у Галаганівській сільській бібліотеці-філії відбулись Новорічні посиденьки «Новий рік на порозі». Вони пройшли на хвилі передчуття майбутніх новорічно-різдвяних свят за чашкою запашного чаю та смаколиків.

10:38 30.12.2020

Інна Бойко взяла участь у нараді обласної влади з головами ОТГ

28 грудня голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва разом з керівництвом облдержадміністрації декілька годин спілкувалася з головами громад Баштанського району і головою новоствореної райради. На заході була присутня Снігурівський міський голова Інна Бойко.

15:12 29.12.2020

Ялинка вогниками грає - з Новим Роком всіх вітає!

Закінчення першого семестру навчального року співпадає з довгоочікуваними Новорічними та Різдвяними святами, яких так чекають і діти, і дорослі, тим більше, що попереду зимові канікули. Новий рік - період чудес, свято радості, щастя та очікування чогось нового та неймовірного. У переддень Нового року  ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання.

12:35 29.12.2020