Депутати Снігурівської міської ради прийняли бюджет на наступний рік

24 грудня 2020 року відбулася ІV позачергова сесія Снігурівської міської ради 8 скликання. Головним питанням пленарного засідання стало затвердження бюджету Снігурівської міської територіальної громади на 2021 рік.

14:33 24.12.2020

Голова ОТГ Бойко провела зустріч щодо налагодження співпраці із Снігурівською районною філією Миколаївського ОЦЗ

Цього тижня на голова Снігурівської ОТГ провела зустріч щодо налагодження співпраці із Снігурівською районною філією Миколаївського ОЦЗ. Так, відбулася зустріч директора філії Ірини Заприкут та нового голови Снігурівської ОТГ Інни Бойко.

10:49 24.12.2020

ПОВІДОМЛЕННЯ RASFF ЩОДО СТОСОВНО ВИЯВЛЕННЯ НЕСАНКЦІОНОВАНОЇ РЕЧОВИНИ ОКСИДУ ЕТИЛЕНУ (0,49 MG/KG – PPM) У КУНЖУТНІЙ ОЛІЇ, ЩО ЕКСПОРТУВАЛИСЬ З ІТАЛІЇ

Снігурівське міжрайонне управління  інформує, що до Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області (далі-Головне управління) отримано листи Держпродспоживслужби від 17.12.2020 № 11.1.3-26/2/19322 щодо повідомлення RASFF від 10 грудня 2020 року № 2020.5552-fup 5 стосовно виявлення несанкціонованої речовини оксиду етилену (0,49 mg/kg – ppm) у кунжутній олії, що експортувалась з Італії (виробник: Coricelli Spa, Spoleto (Perugia), оптовий продавець (Bordoni Italia srl, Lastera a Signa) до інших країн-членів ЄС та до України (номер партії 8584).

14:30 23.12.2020

Про заходи щодо недопущення захворювання птиці на грип

Під час проведення заходів з ліквідації грипу птиці в населених пунктах зони захисту (с. Сільвестрівка. с. Новоматвіївське, ТД «Золота підкова») та нагляду (с. Новоінгулка, с. Степанівка) проведено відбір стандартних зразків з метою лабораторного контролю за наявністю/відсутністю вірусу грипу птиці.

13:36 23.12.2020

Щодо випадку АЧС в Новоодеському районі!

Снігурівське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє, що 16.12.2020 о 1500 до начальника Новоодеського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області Страдомського О.Г. в телефонному режимі звернувся начальник  Новопетрівської дільничної лікарні ветеринарної медицини Андрусенко Л.П. та повідомив про падіж однієї голови свині віком 5 місяців, яка належить гр. Фабріковій О.В., що проживає за адресою  вул. Петра Могили, 107, с. Новопетрівське Новоодеського району, Миколаївської області. Цього ж числа відібраний патматеріал (селезінка, брижові лімфовузли) направлено до Миколаївської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби для дослідження на АЧС.  Матеріал досліджено в Миколаївській регіональній державній лабораторії Держпродспоживслужби (м. Миколаїв). 17.12.2019 р. встановлено діагноз – африканська чума свиней (звіт про результати досліджень патологічного матеріалу № 004820 п.м./20).

15:29 22.12.2020

Про обмеження експорту продукції птахівництва

Відповідно до листів Держпродспоживслужби від 08.12.2020 № 11.1.2-5/2/18841, від 10.12.2020 №11.2.1-4/2/18955 тимчасово заборонено експорт до Республіки Сінгапур живої птиці (свійська та декоративна) та продукції птахівництва (в тому числі столових яєць). Під дію заборони не підпадають термічно оброблені продукти птахівництва, які відповідають вимогам Міжнародного епізоотичного бюро щодо інактивації вірусу грипу птиці.

14:16 22.12.2020