В Снігурівці відбулося засідання виконкому міської ради

У середу, 27 січня 2021 року, під головуванням міського голови Інни Бойко та секретаря міськради Сергія Верловицького відбулося засідання виконавчого комітету Снігурівської міської ради. Одним з перших питань стало затвердження плану роботи виконкому на 2021 рік.

14:05 28.01.2021

Увага! Аварійне відключення водопостачання!

Сьогодні, 28 січня, у зв'язку з аварійною ситуацією буде тимчасово відсутнє водопостачання в мікрорайоні "7 вітрів" та прилеглих вулицях до виявлення причин аварії. Працівники КП "Снігурівський комунальник" вирішують дану проблему.

10:33 28.01.2021

В Бурханівці проведено виїзний прийом громадян

26 січня 2021 року в селі Бурханівка Калинівського старостинського округу було проведено особистий виїзний прийом громадян старостою Ж. Білокінь та старшим інспектором Л. Пономаренко.

09:44 28.01.2021

Історичний екскурс "Не стерти в пам’яті минуле"

Щоб будувати майбутнє, треба  знати  історію, любити свою країну і дійсно прагнути зробити її кращою. З цією метою закладами культури Калинівського старостинського округу в сільській бібліотеці було проведено історичний екскурс "Не стерти в пам’яті минуле".

09:38 28.01.2021

Очікується суттєве погіршення погодних умов

У зв'язку із суттєвим погіршенням погодних умов на півдні країни 27 січня було зібрано позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Український гідрометеоцентр попередив про активізацію циклону над півднем України. До кінця доби 27 січня та протягом доби 28 січня у Миколаївській та Одеській областях надзвичайний сніг (приріст снігового покриву 30-40 см), посилення швидкості вітру до 15-20 м/с, сильна хуртовина, снігові замети, налипання мокрого снігу, що відповідає ІІІ червоному рівню небезпеки. Такі погодні умови можуть призвести до порушення та припинення руху транспорту, відключення енергопостачання населених пунктів.

07:54 28.01.2021

На Снігурівщині працюватиме пункт обігріву

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов, а саме зниженням температури, опадами у вигляді снігу, ожеледицею в Миколаївській області буде розгорнуто 347 пунктів обігріву або пристосованих під такі пункти приміщень.

07:53 28.01.2021

Існує вірогідність перекриття автомобільних доріг в Миколаївській області з 20.00

Синоптики попереджають про активізацію циклону над півднем України. До кінця доби 27 січня та протягом доби 28 січня у Миколаївській та Одеській областях надзвичайний сніг (приріст снігового покриву 30-40 см), посилення швидкості вітру до 15-20 м/с, сильна хуртовина, снігові замети, налипання мокрого снігу.

16:22 27.01.2021

Поповнення бібліотечного фонду від Українського інституту книги

Приємна новина для наших користувачів! Публічна бібліотека Снігурівської міської ради отримала нові надходження за Програмою поповнення бібліотечних фондів за підтримки Українського інституту книги.

16:15 27.01.2021

В міській раді провели засідання круглого столу з мешканцями з питань зміни постачальника газу та тарифам

У вівторок, 26 січня 2021 року, в залі засідань Снігурівської міської ради під головуванням міського голови Інни Бойко та її першого заступника Андрія Гищака відбулося засідання круглого столу за участі голів ОСББ та громадськості, головним питанням на порядку денного якого було надання роз’яснення щодо зміни постачальника газу побутовим споживачам, які мають бажання змінити постачальника.

11:28 27.01.2021