Увага! Ускладнення погодних умов 12 лютого 2021 року

У зв’язку з виходом південного циклону на території Миколаївської області та м. Миколаїв протягом доби 12 лютого 2021 р. очікується ускладнення погодних умов: вночі дощ з переходом у сніг, місцями значний сніг, ожеледь, вдень сніг. Хуртовини, снігові замети, на дорогах ожеледиця, сніговий накат. Утворення снігового покриву. Вітер північно-західний,15-20 м/с. Протягом ночі 12 лютого різке зниження температури повітря до 5-10° морозу, протягом дня подальше зниження до 9-13° морозу.

14:39 10.02.2021

Національний конкурс «Благодійна Україна»

На початку листопада 2020 року Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України» оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна - 2020».

12:57 10.02.2021

Вітаємо призерів Обласного конкурсу читців-декламаторів «Поетична пристань»

Члени гуртка «Мистецтво слова» (керівник Карпінська О.М.) Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Полупан Валерія (учениця 10 класу) та Новікова Катерина (учениця 5-Б класу) брали участь у Обласному конкурсі читців-декламаторів «Поетична пристань».

11:16 10.02.2021

Вітаємо Снігурівський ЗДО №7, який зайняв 2 рейтингове місце серед 100 кращих закладів дошкільної освіти у номінації «Кращий кабінет методиста»!

Снігурівський заклад дошкільної освіти №7 (ясла-садок) Снігурівської міської ради брав участь у Всеукраїнському конкурсі від ІНТЕРНЕТ-ПОРТАЛУ РЕЙТИНГУ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ 2019-2021 в чотирьох  номінаціях: «Кращий кабінет методиста», «Кращий кабінет логопеда», «Кращий кабінет психолога», «Краща групова кімната» ЗДО, та посів почесні місця в усіх номінаціях серед 100 кращих закладів дошкільної освіти!

09:20 10.02.2021

В Снігурівській міській раді відбулося засідання постійної комісії з ЖКГ

У вівторок, 9 лютого 2021 року, за участі першого заступника Снігурівського міського голови Андрія Гищака та депутатів міської ради відбулося засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг.

18:04 09.02.2021

Тарифи на тепло у цьому опалювальному сезоні не збільшаться - Асоціація міст та Уряд підписали Меморандум

Тариф на тепло та гарячу воду для населення до кінця опалювального сезону не зростатиме, а підприємства комунальної теплоенергетики отримають природний газ в обсягах, що забезпечать стале проходження опалювального сезону. Відповідну домовленість між Урядом та Асоціацією міст України сьогодні, 9 лютого, закріпили підписанням Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води.

15:58 09.02.2021

Між Управлінням Держпраці у Миколаївській області та Снігурівською міською радою укладено угоду про співробітництво з питань надання адміністративних послуг

В Україні триває етап створення центрів надання адміністративних послуг міськими, селищними радами, що здійснюють свої повноваження в населених пунктах – адміністративних центрах районів, та ліквідації центрів надання адміністративних послуг, утворених при районних державних адміністраціях. Новостворений орган об’єднаної територіальної громади має забезпечити можливість отримання особою необхідного переліку адміністративних послуг, у тому числі й адмінпослуг Управління Держпраці у Миколаївській області, в одному місці.

15:33 09.02.2021

В Снігурівській ОТГ пройшла апаратна нарада

8 лютого в Снігурівській міській раді відбулась розширена апаратна нарада під головуванням міського голови Інни Бойко за участі керівників структурних підрозділів, керівників комунальних підприємств та старост.

16:46 08.02.2021