Дата: від до Скинути

«Атестація: крок за кроком. Характеристика професійної діяльності педагогічних працівників»

Атестація педагогічних працівників – один із найважливіших аспектів діяльності навчального закладу, оскільки саме він відіграє основну роль у становленні, згуртуванні та вихованні творчого педагога, творчого колективу.

17:00 03.02.2021

Андрій Гищак провів робочу зустріч з підприємцями міста

У середу, 3 лютого 2021 року, перший заступник Снігурівського міського голови Андрій Гищак разом з в.о.начальника КП «Снігурівський благоустрій» Оленою Піхоцькою провели зустріч з підприємцями міста з приводу здійснення торгівельної діяльності у місцях, визначених виконавчим комітетом Снігурівської міської ради.

15:16 03.02.2021

Увага! Аварійне відключення водопостачання!

Сьогодні, 3 лютого, у зв'язку з аварійною ситуацією на артсвердловині "Кримки" буде тимчасово відсутнє водопостачання в мікрорайоні "Птахофабрика" до виявлення причин аварії. Працівники КП "Снігурівський комунальник" вирішують дану проблему.

11:34 03.02.2021

Обговорили проблемні питання громади

Днями староста Калинівського старостинського округу Жанна Білокінь провела зустріч з депутатом Снігурівської міської ради Сергієм Цвєтковим, закріпленим за селами Калинівка, Бурханівка та Любимівка.

11:12 03.02.2021

В снігурівській школі провели конференцію щодо ЗНО-2021

Нещодавно для одинадцятикласників Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та їх батьків відбулася ZOOM-конференція щодо реєстрації для участі в  ЗНО-2021. Цьогорічні учасники тестування, їхні батьки отримали інформацію, які обов’язкові предмети ДПА, як зареєструватися для участі в ЗНО і в які терміни, на що варто звернути увагу під час реєстрації кожній категорії учасників.

15:11 02.02.2021

«При виборі заступників на чільне місце ставив їх професіоналізм, вміння слухати і чути, бути складовою частиною єдиного, злагодженого ланцюга», - Віталій Кім офіційно представив свою команду

У понеділок, 1 лютого, голова Миколаївської ОДА Віталій Кім представив свою команду і презентував пріоритетні напрямки діяльності.

15:10 02.02.2021

Про тарифи на електроенергію для населення

У зв’язку з підвищенням тарифів,  Кабінет Міністрів затвердив порядок компенсації витрат певним категоріям споживачів, які користуються електричним опаленням. Відповідно, на таку компенсацію з бюджету буде виділено 1,4 млрд грн.

14:56 02.02.2021