ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ

По місту Миколаєву та області протягом доби 27-го січня, вночі та ранком 28-го січня очікуються складні погодні умови: значний сніг, ожеледь, місцями мокрий сніг, на дорогах ожеледиця, вітер північно-східний 15-20 метрів на секунду. Перший рівень небезпеки – жовтий.

15:52 26.01.2021

Практичні рекомендації побутовим споживачам природного газу при зміні постачальника

За дорученням Президента України В.Зеленського Кабінетом Міністрів України запроваджено механізм державного регулювання ціни на газ на період дії карантину та до кінця поточного опалювального сезону з встановленням граничної його вартості на рівні 6,99 грн. за 1 куб.м.

15:50 26.01.2021

До уваги громадян!

Відновив свою роботу автомат з продажу питної води, який знаходиться біля ЗДО №3 по вул. Суворова 116/1 в м. Снігурівка

13:14 26.01.2021

ДО УВАГИ ОПЕРАТОРІВ РИНКУ, ЩО ПРОВОДЯТЬ ДІЯЛЬНІСТЬ З РЕАЛІЗАЦІЇ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ. ФАЛЬСИФІКАЦІЯ

Снігурівське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області доводить до відома операторів ринку, діяльність яких пов’язана з реалізацією харчових продуктів з метою протидії обігу небезпечного, непридатного до споживання, неправильно маркованого харчового продукту.

14:25 25.01.2021

ТВАРИНИ ПОТРЕБУЮТЬ ДОПОМОГИ

Зима - сувора пора року для усіх тварин. Багато джерел їжі вже вичерпалися або були засипані снігом. На щастя, ми можемо їм допомогти.

12:55 25.01.2021