Снігурівчани поклали квіти до пам’ятників та вшанували жертв війни в Україні

Щороку український народ вшановує світлу пам'ять земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Дата 22 червня трагічною сторінкою увійшла у життя мільйонів українців, стала історичним днем глибокої скорботи.

10:55 22.06.2020

Стали на захист громади: жителі Кобзарців подякували міській владі за принципову позицію проти беззаконня

Антуан де Сент-Екзюпері говорив: «Бути людиною – це відчувати свою відповідальність. Пишатися кожною перемогою, здобутою товаришами. Усвідомлювати, що кладучи свою цеглу, ти допомагаєш будувати світ». На щастя, нам довелося зустрітися з такими справжніми людьми, які в своєму повсякденному житті керуються більше мораллю, ніж інстинктами, бачать не тільки свої, але й чужі потреби. Це – голова Снігурівської ОТГ Голобля Леонід Миколайович та виконуюча обов'язки старости Кобзарцівського старостинського округу Канцелярук Наталія Володимирівна.

08:51 22.06.2020

22 червня — День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в України

Недільний ранок 22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців. У цей день розпочалася найжахливіша війна в історії нашого народу — Велика Вітчизняна, яка забрала життя кожного п’ятого співвітчизника.

08:08 22.06.2020

Щодо повідомлення RASFF

Снігурівське міжрайонне управління  Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області інформує, що до Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області (далі-Головне управління) отримано лист Держпродспоживслужби від 17.06.2020 № 11.1.3-26/2/8987 «Щодо повідомлення RASFF № 2020.2338» стосовно ризику задухи, в результаті споживання неавторизованого Е 410 (карагенану) желейних цукерках (Jelly mini cup), що експортувались з Тайваню (виробник: Tsang Lin Industries Ltd, експортер: Asia Express Food BV) через Нідерланди до країн-членів ЄС та України (отримувач: ФОП Тен Світлана Миколаївна, Люстдорфська дорога, 58-б, кв. 660, Київський р-н, м. Одеса, 65088, zakusi1986@gmail.com).

10:01 19.06.2020

В с. Тамарине готують до запуску в роботу бювет

В с. Тамарине готують до запуску в роботу бювет доочистки та розливу питної води. Вчора, 18 червня, працівники комунального підприємства "Снігурівський комунальник" встановлювали під даний бювет каналізацію.

08:40 19.06.2020