В Афанасіївці пройшли заходи до Дня Конституції

В с. Афанасіївка пройшли заходи з нагоди Дня Конституції. Так, сільські бібліотекарі та працівники культури Афанасіївського старостинського округу організували виставку талантів жителів громади. До такого заходу долучились не лише дорослі, а й діти. Було дуже цікаво та пізнавально!

15:08 27.06.2020

Леонід Голобля отримав Почесну грамоту

Снігурівський міський голова Леонід Голобля отримав Почесну грамоту голови райдержадміністрації з нагоди відзначення Дня Конституції України за плідну працю, високий професіоналізм, особистий вагомий вклад в соціально-економічний розвиток Снігурівського району.

15:18 26.06.2020

В Снігурівці встановили третю зупинку-парасольку

Напередодні Дня Конституції та Дня молоді в м. Снігурівка біля стадіону "Колос" та неподалік будівлі ресторану "Інгулець" з’явилася третя зупинка-парасолька. Схожі зупинки були встановлені в місті по вул. Центральна у березні та по вул. Суворова у травні 2020 року.

14:26 26.06.2020

Нововасилівський ЗДО дякує за допомогу

Дуже приємно, що в наш нелегкий час існують люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця.

13:11 26.06.2020