Дата: від до Скинути

В Снігурівці встановили напівсфери для попередження проїзду автотранспорту біля пішохідної зони

Дуже часто водії автомобілів паркуються не там, де належить, а у багатьох випадках спричиняють дискомфорт та створюють загрозу безпеці руху пішоходів. Тому, з метою уникнення подібних випадків в районі пішохідної зони по вул. Центральна було встановлено бетонні напівсфери – примусовий огороджувальний елемент, який не допускає паркування транспортних засобів на пішохідних доріжках та створює перешкоду для проїзду автотранспорту, залишаючи при цьому можливість для вільного пересування пішоходів.

12:54 30.06.2020

«Не можемо сидіти склавши руки»: як наводять лад в ОСББ «Барвінок»

Прогулянка по мікрорайону «Сім вітрів» продовжилась бесідою з мешканкою будинку по вулиці Суворова, 27. Зустрічає бабуся не з порожніми руками – порається на прибудинковій території. Каже, що дивується, коли біля будинків бачить безлад, чагарники та сміття – адже в ОСББ «Барвінок», яке знаходиться біля «Укрпошти», таке просто неприпустимо.

08:36 30.06.2020