Леонід Голобля привітав мешканку Павло-Мар'янівки з ювілеєм

Вісімдесят — солідна цифра! А особливо в тому випадку, якщо це ювілей. Вісімдесят років гідного життя… Сьогодні, 10 липня, Снігурівський міський голова здійснив приємну місію, перебуваючи з робочим візитом на території Василівського старостинського округу. Так, Леонід Голобля привітав мешканку Павло-Мар'янівки з 80-річним ювілеєм.

17:37 10.07.2020

Галаганівський історико-етнографічний музей б’є рекорди

Карантин мистецтву не перешкода. Галаганівський історико-етнографічний музей знову б’є рекорди - за червень місяць заклад відвідали більше 50 осіб та подарували 13 нових експонатів. Доторкнутися до історії мали змогу вихованці місцевого дитячого садка, школярі, жителі Галаганівки та навколишніх сіл та навіть гості із Києва. Усі відвідувачі музею залишились в захваті від екскурсії та обіцяли повернутись ще. Найголовніше -  наші відвідувачі не залишаються осторонь, а обов'язково знаходять щось вдома та дарують музею.

16:00 10.07.2020

Нові вимоги до безпечності та якості молока

Нові вимоги до безпечності та якості молока: на що звернути увагу з виробництва молока (наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про затвердження Вимог до безпечності та якості молока і молочних продуктів» № 118 від 12.03.2019 року, що зареєстрований в Міністерстві юстиції України 07.06.2019 за № 593/33564)

12:27 10.07.2020

Рух понтонним мостом, який підтопив перевантажений транспорт, відновлено

На Миколаївщині підтоплено один із понтонів мосту через річку Інгулець: надзвичайна подія сталася 7 липня на автодорозі «Снігурівка – Тамарине – Безіменне». Виконуючий обов’язки начальника управління інфраструктури Миколаївської облдержадміністрації Сергій Сікорський пояснив причину. Про це він розповів у коментарі виданню «Суспільне. Миколаїв».

14:41 09.07.2020

Вітаємо з ювілеєм!

Сьогодні, 9 липня, свій ювілейний День народження відзначає КУХТА Іван Васильович, депутат Миколаївської обласної ради, обраний по м. Снігурівка.

08:47 09.07.2020

На Снігурівщині підтопило понтонний міст через Інгулець – міськрада звернулась до балансоутримувача з приводу негайного вжиття заходів.

Днями на території Снігурівської міської об’єднаної територіальної громади внаслідок активного руху велико-габаритного вантажного транспорту в черговий раз був підтоплений понтонний міст через річку Інгулець, який є єдиним об’єктом сполучення населених пунктів трьох старостинських округів – Тамаринського, Павлівського та Василівського з районним центром. Днями, один із понтонів почав наповнюватися водою, і сьогодні остаточно був затоплений. Як відомо, даний міст знаходиться у державній власності та обслуговується ТОВ «Миколаївавтодор».

18:09 08.07.2020

Івано-Купальські ігри: як афанасіївці зберігають традиції предків

На території Афанасіївського старостинського округу більше 20 років тому заснували традицію відзначати Свято Івана-Купала цікаво та з розмахом. На жаль, цього року через впровадження карантинних обмежень 21--і Івано-Купальські ігри не відбулись так традиційно та масово, як це планувалося.

15:35 08.07.2020