Про скликання XV позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання

11 серпня 2020 року о 08:30 в приміщенні міської ради по вул. Жовтнева, 124 в м. Снігурівка відбудеться дистанційне засідання ХV позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання, на розгляд якої виносяться такі питання:

10:04 10.08.2020

Вітаємо!

Сьогодні свій День народження святкує депутат Снігурівської міської ради КРАВЧЕНКО Олександр Олександрович!

08:21 10.08.2020

В ЗДО №7 здійснюватимуть опалення з використанням альтернативних джерел енергії: встановлено пелетний котел

В закладі дошкільної освіти ДО №7 м. Снігурівка здійснюватимуть опалення з використанням альтернативних джерел енергії: наразі на території дитсадку встановлено пелетний котел.

12:08 07.08.2020

Трудолюбівська бібліотека-філія – культурна колиска сільської громади

На території Першотравневого старостинського округу активно працює Трудолюбівська бібліотека-філія Снігурівської ЦБС, яку вже багато років очолює Галина Козлова. Заклад є справжньою культурною колискою для місцевих мешканців: тут з цікавістю проводять час дітлахи та молодь, і знаходять час для корисного дозвілля представники старшого покоління.

11:50 07.08.2020

Курс на світло: в Євгенівці розпочались роботи з відновлення вуличного освітлення

Нещодавно в с. Євгенівка під час зустрічі міського голови Леоніда Голоблі з мешканцями громади було окреслено план заходів стосовно відновлення вуличного освітлення в населеному пункті.

14:38 06.08.2020

Вітаємо!

Сьогодні свій День народження святкує виконуюча обов'язки старости Кобзарцівського старостинського округу КАНЦЕЛЯРУК Наталія Володимирівна!

08:30 06.08.2020

Щодо повідомлення RASFF № 2020.2632 – fup 7

Снігурівське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє про наступне.

12:19 05.08.2020