До роковин Чорнобилю

26 квітня годинник життя відрахує 34-ту річницю з дня чорнобильської катастрофи. Саме в цей день сталася найбільша трагедія не тільки України, а й усього людства – вибух на Чорнобильській АЕС.

09:00 24.04.2020

В Снігурівці обговорили питання водопостачання

22 квітня 2020 року в м. Снігурівка пройшла нарада під головуванням Снігурівського міського голови Леоніда Голоблі за участю виконуючих обов’язки старост та працівників комунальних підприємств по старостинським округам об’єднаної територіальної громади.

16:25 22.04.2020

Оголошення

Снігурівська міська рада повідомляє про початок процедури стратегічної екологічної оцінки до документу державного планування «Генеральний план м. Снігурівка з планом зонування території у масштабі генерального плану».

11:26 21.04.2020

Шановна громадо!

Щиро вітаю Вас з Великоднем! Нехай це величне свято наповнить серце світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро. Щороку ми святкуємо початок нового життя для всього християнського світу!

08:00 18.04.2020

В Снігурівській ОТГ продовжуються толоки

Своєрідний флешмоб «За чисте довкілля» триває теренами Снігурівської об’єднаної територіальної громади. До нього щодня приєднуються населені пункти нашої громади.

15:00 14.04.2020

Працівники старостинських округів продовжують акцію «Чисте довкілля» на території Снігурівської ОТГ

На  території  Афанасіївського, Василівського, Першотравневого та Нововасилівського  старостинських округів   проводяться  заходи  по благоустрою населених пунктів.

13:00 13.04.2020