Привітання мешканців громади

26 серпня 2020 року міський голова Леонід Голобля, перебуваючи з робочим візитом на території Афанасіївського старостинського округу, привітав з ювілеєм мешканку села Афанасіївка Губську Неллю Леонідівну з 80-ти річчям!

09:09 27.08.2020

Продовжується ремонт під'їзної дороги до Снігурівки

Сьогодні, 26 серпня, на території Снігурівської ОТГ працівниками ТОВ «Миколаївавтодор» продовжується проведення ремонтних робіт на ділянці дороги від Т-15-08 Калинівка-Снігурівка-Березнегувате до міста Снігурівка.

19:57 26.08.2020

Вітаємо переможців фестивалю аматорського мистецтва «ШКВАРОЧКА»

З 19 по 22 серпня 2020 року в м. Очакові проходив Відкритий багатожанровий гумористичний фестиваль аматорського мистецтва «ШКВАРОЧКА» де взяли участь вокальні, музичні, хореографічні колективи та виконавці гумору й сатири.

16:15 26.08.2020

Запрошення на пам'ятний мітинг

Снігурівська міська рада  запрошує прийняти участь в пам’ятному мітингу та церемонії покладання квітів з нагоди відзначення Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, який відбудеться 28 серпня 2020 року о 08:30 год. біля Стели борцям за волю та незалежність України.

15:19 26.08.2020

Тамаринці звернулись до міської ради з метою отримання земельних ділянок для ведення городництва

Мешканці с. Тамарине звернулись до керівництва міської ради стосовно питання отримання земельних ділянок для ведення городництва. З цією метою міський голова Леонід Голобля провів зустріч з громадою у Тамаринському сільському будинку культури.

18:32 25.08.2020

Розпочався ремонт дороги на ділянці "Кобзарці - Снігурівка"

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області на чолі з Владиславом Невеселим розпочала ремонт дороги на відрізку "Кобзарці - Снігурівка". Сьогодні, 25 серпня, на території Снігурівської ОТГ працює техніка.

15:48 25.08.2020