Привітання з нагоди Преображення Господнього (Яблуневий Спас)

Сьогодні, 19 серпня, в Україні відзначають велике церковне свято Преображення Господнього, яке у народі називають Яблуневий Спас. Серед українців у це свято прийнято святити яблука, пригощати ними друзів та близьких, а також вітати один одного з Яблучним Спасом.

10:04 19.08.2020

В Галаганівському НВК зустрілися з керівництвом Снігурівської ОТГ

18 серпня 2020 року Снігурівський міський голова Леонід Голобля разом з начальником відділу освіти ОТГ Наталією Вараксою здійснили робочу поїздку до Галаганівського навчально-виховного комплексу.

19:17 18.08.2020

В Афанасіївці та Юріївці вирішено ряд пріоритетних питань

17 серпня в с. Афанасіївка відбулася зустріч міського голови Леоніда Голоблі з представниками компаній  Scatec Solar та ТОВ «РЕНДЖИ БІОЕНЕРГО», на якій обговорювались проблемні питання старостинського округу.

07:59 18.08.2020

Оголошення про проведення конкурсу на посаду директора комунального закладу загальної середньої освіти  Снігурівської міської ради

Оголошення про проведення конкурсу на посаду директора комунального закладу загальної середньої освіти Снігурівської міської ради

Відповідно до розпорядження Снігурівського міського голови від 17.08.2020 р. № 148-к оголошується конкурсний добір претендентів на посаду директора комунального закладу загальної середньої освіти Снігурівської міської ради.

13:25 17.08.2020

Леонід Голобля відвідав три старостинських округи у рамках робочої поїздки

У п’ятницю, 14 серпня, Снігурівський міський голова Леонід Голобля здійснив робочу поїздку до Першотравневого старостинського округу, під час якої зустрівся з місцевими мешканцями та працівниками місцевої школи.

14:02 15.08.2020

Вітаємо!

Сьогодні, 15 серпня, свій ювілейний День народження святкує директор закладу дошкільної освіти №3 “Ромашка” ТІМУШ Ірина Ігорівна!

08:54 15.08.2020

Рух Нововасилівським понтонним мостом відновлено

На території Нововасилівського старостинського округу відновлено рух понтонним мостом. Ремонтні роботи проведено силами комунального підприємства міської ради за участю місцевих мешканців.

19:31 14.08.2020