Роботи  по  встановленню системи доочистки та розливу питної води

На території Афанасіївського старостинського округу  в селі Афанасіївка проводяться   роботи  по  встановленню системи доочистки та розливу питної води. За підтримки комунального підприємства  КП «Снігурівський благоустрій» сьогодні було підготовлено основу для улаштування підлоги в приміщенні пункту розливу води.  Роботи  проводиться якісно та швидко.  Сподіваємось результат дуже швидко  порадує жителів села Афанасіївка.

09:59 14.08.2020

Увага! Відключення водопостачання!

У зв'язку з проведенням аварійних ремонтних робіт 13.08.2020р. буде відсутнє водопостачанняу мікрорайоні Сонячний до закінчення ремонтних робіт.

09:50 13.08.2020

Міська рада виділила земельні ділянки учасникам АТО/ООС та воїнам-афганцям.

Раніше існувала проблема з отриманням земельних ділянок для ведення ОСГ воїнами-інтернаціоналістами, про яких чомусь постійно забували при виділенні землі. Проте, влада Снігурівської ОТГ не словом, а ділом підійшла до вирішення цієї проблеми, надавши змогу учасникам війни в Афганістані отримати свої законні 2 гектари.

15:33 12.08.2020

ПЕРЕЛІК СПОСОБІВ КОМУНІКАЦІЇ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Щоб спілкування з фахівцями Фонду області для відвідувачів проходило максимально безпечно, зручно і водночас результативно, пропонуємо такі варіанти комунікації з пенсійниками:

15:29 12.08.2020

На Нововасилівському понтонному мосту продовжують ремонт

На понтонному мосту біля Нововасилівки продовжуються ремонтні роботи. Спеціалісти комунального підприємства "Снігурівський комунальник" другу добу намагаються ліквідувати підтоплення понтону, спричинене рухом великовагового транспорту.

15:23 12.08.2020

В снігурівському дитсадку продовжуються роботи по опаленню

В м. Снігурівка у закладі дошкільної освіти №7 продовжуються роботи по впровадженню системи опалення з використанням альтернативних джерел енергії: наразі вже встановлено пелетний котел та перекрито дах будівлі котельні. Роботи продовжуються

08:45 12.08.2020

В Євгенівському будинку культури з'явиться тренажерна зала та швейна майстерня

В двох приміщеннях Євгенівського сільського будинку культури замінюють старі вікна та двері на нові металопластикові. У приміщеннях, які знаходяться на другому поверсі закладу, також планується провести ремонтні роботи - 1 жовтня там має з'явитися тренажерна зала з кондиціонером (бігова доріжка, орбітрек, інверсійний стіл, степпер, масажер, велотренажер) та швейна майстерня (дві швейні машинки та оверлок) для місцевих мешканців. Це стало можливим завдяки активній роботі завідуючої бібліотеки-філії Тамари Дирди.

15:00 11.08.2020