Трудолюбівська бібліотека-філія – культурна колиска сільської громади

На території Першотравневого старостинського округу активно працює Трудолюбівська бібліотека-філія Снігурівської ЦБС, яку вже багато років очолює Галина Козлова. Заклад є справжньою культурною колискою для місцевих мешканців: тут з цікавістю проводять час дітлахи та молодь, і знаходять час для корисного дозвілля представники старшого покоління.

11:50 07.08.2020

Курс на світло: в Євгенівці розпочались роботи з відновлення вуличного освітлення

Нещодавно в с. Євгенівка під час зустрічі міського голови Леоніда Голоблі з мешканцями громади було окреслено план заходів стосовно відновлення вуличного освітлення в населеному пункті.

14:38 06.08.2020

Вітаємо!

Сьогодні свій День народження святкує виконуюча обов'язки старости Кобзарцівського старостинського округу КАНЦЕЛЯРУК Наталія Володимирівна!

08:30 06.08.2020

Щодо повідомлення RASFF № 2020.2632 – fup 7

Снігурівське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє про наступне.

12:19 05.08.2020

Леонід Голобля взяв участь у нараді стосовно запобігання стихійній торгівлі в Снігурівці.

3 серпня 2020 року в Снігурівській РДА відбулася нарада з питань запобігання стихійної торгівлі, яка проходила за участі Снігурівського міського голови Леоніда Голоблі. В обговоренні питань взяли участь представники райдержадміністрації, відділу поліції, Держпродспоживслужби та КП “Снігурівський ринок”.

08:21 05.08.2020

Міський голова передав Єлизаветівському клубу ноутбук

Раніше повідомлялося, що в с. Єлизаветівка Снігурівської ОТГ з'явився довгоочікуваний інтернет, адже покриття якісним інтернет-зв'язком в сільській місцевості на сьогодні залишається проблемою. Для мешканців села, де місцевий клуб підключили до всесвітньої "павутини" - це без сумнівів подія грандіозна.

20:21 04.08.2020

Снігурівська міська рада підтримує проєкт "Відкритий ринок"

"Відкритий Ринок" - Майданчик, на якому виробники сільськогосподарської продукції та її споживачі можуть зустрітись без посередників! Снігурівська міська рада підтримує впровадження та реалізацію даного проєкту на теренах Миколаївщини.

13:13 03.08.2020