В Снігурівці пройшли громадські слухання по генеральному плану міста

30 липня в приміщенні Снігурівської міської ради відбулись громадські слухання з обговорення генерального плану м. Снігурівка з планом зонування території в масштабі генерального плану. Захід проводився на виконання вимог чинного законодавства з метою врахування інтересів громади.

15:49 30.07.2020

Робоча зустріч в Афанасіївці: обговорили результати та окреслили завдання

Сьогодні, 30 липня, міський голова Леонід Голобля здійнив робочу поїздку до Афанасіївського старостинського округу. Разом із старостою Василем Хомко очільник Снігурівської ОТГ поспілкувався з місцевими мешканцями. Діалог вийшов плідний та конструктивний. Адже громада округу також приймає активну участь у вирішенні проблем.

14:57 30.07.2020

Калинівка – з водою!

Водопостачання в сільській місцевості залишається однією з проблем півдня України. Зокрема, в с. Калинівка на Снігурівщині з водою також існувала серйозна проблема. Але міська влада та мешканці не сидять склавши руки, а намагаються спільними зусиллями вирішити дане питання.

10:28 30.07.2020

Як «працюють» деякі снігурівські депутати?

28 липня 2020 року о 10:00 в приміщенні міської ради мала відбутися ХІІІ сесія міської ради 7 скликання. В порядку денному – низка важливих питань. Серед іншого депутати мали прийняти рішення про придбання житла багатодітній родині Лесюк в с. Першотравневе. Проте, як виявилось, деякі обранці відверто нехтують вирішенням проблем дітей, які потребують поліпшення житлових умов. Підтвердженням цього стало голосування окремих представників депутатського корпусу на сесії.

09:28 30.07.2020

В Нововасилівці за підтримки міської влади мешканці облаштували пляж

В селі Нововасилівка живуть добрі і працьовиті люди, які прагнуть зробити своє село, свою маленьку батьківщину гарною, зручною для життя та впорядкованою. Кожен дбає про порядок не тільки на своєму подвір’ї, а й поза його межами.

14:47 29.07.2020

Сказ – небезпечне вірусне захворювання!

Сказ — це гостре особливо небезпечне  вірусне захворювання  усіх людей теплокровних тварин і людини, спричинене нейротропним вірусом сказу (англ. Rabies virus) із роду Lyssavirus. Характеризується розвитком своєрідного енцефаліту зі стрімким пошкодженням центральної нервової системи і завжди закінчується смертю.

13:38 29.07.2020