З Днем Перемоги!

Чимало свят дарує нам весна, Як в рідний дім повернення з дороги. Та є найбільш хвилюючим для нас Величне свято Перемоги. Це свято не затьмариться в віках. В цей день нестимуть люди завжди квіти, Не обміліє пам’яті ріка – В серцях нащадків буде вічно жити… Коли вберуться у чарівні білі квіти сади навесні, засвітять дивовижні свічки каштани, а в повітрі розіллється тонкий і ніжний аромат, в бузкових кущах заллються піснями невсипущі солов’ї, а вся земля випромінюватиме радість і щастя,  нестримну жагу до життя, в один з таких прекрасних днів, 9 травня, ми відзначаємо величне свято – День Перемоги!

08:00 09.05.2020

Міський голова з робочим візитом відвідав заклад дошкільної освіти та сільський клуб

8 травня 2020 року Снігурівський міський голова Леонід Голобля здійснив робочу поїздку до Новопавлівського та Павло-Мар’янівки, де поспілкувався із керівниками закладів освіти та культури.

16:27 08.05.2020

В Афанасіївці поклали квіти до пам’ятника з нагоди Дня пам’яті та примирення

8 травня 2020 року на території Афанасіївського старостинського округу в с. Афанасіївка до пам’ятника загиблим воїнам та с. Юр’ївка до стели загиблим воїнам поклали квіти в.о.старости Афанасіївського старостинського округу Хомко В.Ю., депутати Снігурівської  міської  ради  Лошак О.В., Ковальок О.С., голови ветеранських організацій Шапір Н.І,  Нестерук С.М. та  працівник культури Афанасіївського старостинського  округу Гей Т.А. з нагоди 75 років Великої Перемоги.

12:20 08.05.2020

Афанасіївський староста Василь Хомко привітав з ювілеєм жительку громади

На  території  Афанасіївського  старостинського округу більше 10 років  започатковано традицію – вітання  жителів громади з ювілейним Днем народження. Сьогодні староста Афанасіївського старостинського округу Хомко В.Ю. привітав Сухомлінову  Діну Яківну з 80-ти річчям.  У цей святковий день Діна Яківна отримала багато привітань, проте  справжнім  подарунком  для  неї  була перш за все повага.

11:00 08.05.2020

Шановні снігурівчани!

Вітаю Вас і Ваші родини з Днем пам’яті та примирення й святом Перемоги. Нехай мужність і героїзм цього великого свята ніколи і ніким не забуваються, а над головою завжди буде ясне небо і яскраве сонце.

10:00 08.05.2020