У с. Новопавлівське завершився ремонт у сільському клубі

В с. Новопавлівське Кобзарцівського старостинського округу завершили поточний ремонт в місцевому сільському клубі: в приміщенні було демонтовано старі та встановлено нові металопластикові вікна, а також проведено внутрішні ремонтні роботи. Тепер клуб у Новопавлівському відвідувачам не впізнати - він гарний та охайний.

17:31 20.09.2020

Вітаємо!

Сьогодні, 20 вересня, свій День народження святкує начальник відділу культури, молоді та спорту Снігурівської ОТГ Ігор БУРБЕЛА!

08:38 20.09.2020

В Павло-Мар'янівці встановили зупинку

Під час зустрічі міського голови Леоніда Голоблі з мешканцями Василівського старостинського округу, павло-мар'янівці підняли питання щодо встановлення зупинки.

14:58 18.09.2020

В снігурівському дитсадку завершено впровадження системи опалення з використанням альтернативних джерел енергії.

В закладі дошкільної освіти №7 м. Снігурівка здійснено роботи по заміні опалювального обладнання на твердопаливне обладнання ТОВ «Дикий Сад ЛТД» з використанням альтернативних джерел енергії.

19:00 17.09.2020

До уваги мешканців!

Доводимо до відома снігурівчан, що 21-22 вересня за адресою: м. Снігурівка, вул. Суворова, буд. 23 будуть проводитись роботи по обслуговуванню газопостачальної системи з відключенням від газопостачання абонентів будинку

15:29 17.09.2020

Увага! Відключення водопостачання!

У зв'язку з проведенням аварійних ремонтних робіт 17.09.2020 року буде відсутнє водопостачання у старій частині міста до закінчення ремонтних робіт.

08:26 17.09.2020

Увага! Відключення водопостачання!

У зв'язку з проведенням аварійних ремонтних робіт 17.09.2020 року буде відсутнє водопостачання по вул. Центральна, Веселкова та прилеглих вулицях до закінчення ремонтних робіт.

16:10 16.09.2020