Увага! Відключення водопостачання!

У зв'язку з проведенням аварійних ремонтних робіт 09.09.2020 року буде відсутнє водопостачання в мікрорайоні "Сонячний" та прилеглих вулицях, а також впо вулиці Жовтневій до закінчення ремонтних робіт.

09:01 09.09.2020

До Снігурівки завітає мобільний сервісний центр МВС

10 вересня 2020 року за клопотанням Снігурівської міської ради до міста Снігурівка завітає мобільний сервісний Центр МВС України. Прийом громадян буде ним здійснюватися з 10:00 до 16:00 біля приміщення Снігурівської міської ради по вул. Жовтнева, 124 на території пішохідної зони.

08:44 09.09.2020

Леонід Голобля привітав поважну іменинницю з Новопавлівського

8 вересня 2020 року Снігурівський міський голова Леонід Голобля, перебуваючи з робочим визитом на території Кобзарцівського старостинського округу, привітав мешканку села Новопавлівське Наталію Воронюк з Днем народження. Жінці виповнилось 93 роки.

16:52 08.09.2020

Снігурівське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужба надає інформацію «Щодо тимчасового обмеження на ввезення української продукції на територію Республіки Білорусь»

Відповідно до повідомлення, отриманого Держпродспоживслужбою дипломатичними каналами, вказівкою Головного державного ветеринарного інспектора Республіки Білорусь від 26.08.2020 року № 05-17/2842 з 27 серпня 2020 року введено в дію тимчасове обмеження на ввезення на територію Білорусі окремих видів товарів з Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Херсонської та Черніговської областей.

12:50 08.09.2020

Увага! Відключення водопостачання!

У зв'язку з проведенням аварійних ремонтних робіт 08.09.2020 року буде відсутнє водопостачання в мікрорайоні "Сонячний" та прилеглих вулицях до закінчення ремонтних робіт.

08:57 08.09.2020

ВІТАЄМО!

Сьогодні свій День народження відзначає депутат Снігурівської міської ради ЗІНЬКОВСЬКИЙ Ігор Юрійович!

11:13 06.09.2020