Увага! Відключення водопостачання!

15 жовтня 2020 року по вул. Гагаріна, Калинова, Некрасова та на прилеглих вулицях буде відсутнє  водопостачанням у зв’язку з аварійною ситуацією на свердловині №103 до завершення ремонтних робіт!

10:08 15.10.2020

Вшанували пам'ять захисників Вітчизни.

14 жовтня поєднує в собі три свята — День українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці і День захисника України. Цей день дійсно об’єднує весь український народ, адже засвідчує мужність, героїзм, відданість та любов до рідної землі.

10:00 14.10.2020

14 жовтня - День захисника України!

14 жовтня Україна відзначає три славетних свята – День захисника Вітчизни, День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.

08:00 14.10.2020

ПОВІДОМЛЕННЯ RASFF ЩОДО ВИЯВЛЕННЯ НЕСАНКЦІОНОВАНОГО НОВІТНЬОГО ХАРЧОВОГО ІНГРЕДІЄНТУ В ХАРЧОВІЙ ДОБАВЦІ

Снігурівське міжрайонне управління  Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області інформує, що до Держпродспоживслужби надійшло інформаційне повідомлення системи RASFF № 2020.3696.

08:32 13.10.2020

В Павлівці розпочався ремонт дороги

В с. Павлівка розпочався капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Соборній. Очікувана вартість проєкту становила 7 176 382 грн з ПДВ. Підрядник запропонував суму 5 932 100 грн та вже приступив до ремонту.

11:32 12.10.2020

Музей під відкритим небом відвідали сьогодні вихованці  Центру КРДІ

Музей під відкритим небом відвідали сьогодні вихованці Центру КРДІ

«Журавлик». «Музей  на виїзді» -  такий захід  для них провели завідувач Галаганівського історико – етнографічного музею О.Я Біляченко  та її помічниця Токарчук О.В. Квітами, повітряними кульками, теплими пледами вони привітали педагогів закладу з Днем вчителя, нагородили їх дипломами з присвоєнням кожному почесного титулу «Золоте серце», «Муза дитячої душі», «Творча натура», «Фахівець широкого профілю». Діти мали змогу оцінити майстерність своїх вчителів під час участі їх у конкурсах «Хто швидше», «Райдуга побажань». Сьогоднішню зустріч Оксана Яківна присвятила дитячим іграшкам минулих часів. Особливе місце серед експонатів музею було присвячено лялькам – мотанкам, дітям цікаво було чути розповіді про ляльок: «Мати», « Ключниця», « Багаторучка», «Наречена».

13:49 08.10.2020