1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щороку 1 грудня відповідно до рішення Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) та рішення Генеральної Асамблеї ООН, прийнятими 1988 року. З того часу минуло більше 30 років, але проблема боротьби з поширенням ВІЛ інфекції/СНІДу залишається досить актуальною для багатьох країн світу.

08:17 01.12.2020

ІНФОРМАЦІЯ

Снігурівська міська рада повідомляє, що на території старостинських округів Снігурівської міської ради буде проведено Опитування (вивчення громадської думки) стосовно кандидатів на посади старост.

12:51 30.11.2020

В Снігурівці під час мітингу-реквієму вшанували жертв голодомору

28 листопада в м. Снігурівка біля пам'ятного знаку жертвам Голодомору відбувся мітинг-реквієм "Запали свічку пам'яті". Представники влади та громадськості зібралися о 16:00, присутні тримали в руках колоски, свічки та лампадки. Пролунав гучний дзвін.

16:42 28.11.2020

28 листопада - День пам'яті жертв Голодомору

Багато трагедій пережив український народ, але жахливішого лиха, як Голодомор 1932 – 1933 років, історія не знає. Голодомор – одна з найстрашніших катастроф в історії людства. За своїм вражаючим масштабом його можна порівняти тільки з втратами нашого народу від Другої світової війни.

08:01 28.11.2020

Про заходи, що вживаються з метою недопущення занесення на територію Миколаївської області (району) збудника африканської чуми свиней.

З метою забезпечення епізоотичного благополуччя та запобігання розповсюдження інфекційних захворювань диких та свійських тварин, особливо занесення збудника вірусу африканської чуми свиней (далі – АЧС), усі господарства незалежно від форми власності, що займаються вирощуванням та розведенням свиней, зобов’язані дотримуватися профілактичних заходів щодо недопущення захворювання свиней на АЧС у відповідності до вимог Інструкції з профілактики та боротьби з африканською чумою свиней, затвердженої наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 07 березня 2017 року № 111, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 29 березня 2017 року за № 432/30300.

12:15 27.11.2020

На сьогоднішній день застосування принципів НАССР є обов'язковою вимогою законодавства, затверджено наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України 01.10.2012 № 590 «Вимоги щодо розробки, впровадження  та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР)»

11:33 27.11.2020

ПОВІДОМЛЕННЯ RASFF СТОСОВНО ВИЯВЛЕННЯ МІГРАЦІЇ ПЕРВИННИХ АРОМАТИЧНИХ АМІНІВ (0,37 МГ/КГ – PPM) З ПОРЦІОННИХ ЛОЖОК, ЩО ЕКСПОРТУВАЛИСЯ З ФІНЛЯНДІЇ

Снігурівське міжрайонне управління  Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області інформує, що до Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло повідомлення через систему швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 13 листопада 2020 року  № 2020.4964-fup, стосовно виявлення міграції первинних ароматичних амінів (0,37 мг/кг – ppm) з порціонних ложок, що експортувалися з Фінляндії (виробник: Fiskars Finland Oy Ab, Helsinki) до України (отримувачі: ТОВ «Світ-Україна», вул. Київська, 8, м. Вишневе, Київська обл., 08132; ТОВ «Т2 СТРОЙ», просп. Повітрофлотський 92 Б, м. Київ, 03036 ).

10:57 27.11.2020

Перерахунок пенсій з 01.12.2020 року

З 1 грудня 2020 року органами Пенсійного фонду України в Миколаївській області буде проведено перерахунок пенсії в зв’язку із зміною розміру прожиткового мінімуму відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік».

15:17 26.11.2020