Увага! Аварійне відключення водопостачання!

Сьогодні, 8 грудня 2020 року, в м. Снігурівка в мікрорайоні "6-а дільниця" по вулицях Гагаріна, Некрасова, Дмитра Дорошенка, Калініна буде відключено водопостачання у зв’язку з аварійною ситуацією до завершення ремонтних робіт.

08:31 08.12.2020

Про заходи щодо недопущення захворювання птиці на грип

В зв`язку з виникненням захворювання птиці на грип в домогосподарствах громадян села Кандибине, Новоодеського району, Миколаївської області, що підтверджено результатами досліджень патологічного ( біологічного ) матеріалу від 04.12.2020  № 003764 п.м./20 випробувального центру Одеської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби.

12:23 07.12.2020

ВІТАЄМО!

Щиро вітаємо з Днем народження першого заступника Снігурівського міського голови Андрія Гищака!

08:01 07.12.2020

Пройшла нарада з директорами ЗДО

3 грудня міський голова Інна Бойко провела робочу нараду з директорами закладів дошкільної освіти Снігурівської ОТГ. В ході засідання було обговорено ряд питань щодо належного функціонування закладів освіти в 2021 році. Обговорено порядок роботи в карантинних умовах та окреслено проблемні питання по кожному закладу дошкільної освіти окремо. За підсумками наради окреслено основні напрямки роботи садочків у 2021 році.

11:55 05.12.2020

5 грудня - Міжнародний День волонтера

День волонтера був заснований ще в 1985 році за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН. Офіційно вважається, що волонтерський рух бере початок у 20-х роках XX століття. Після Першої світової війни, у 1920 році у Франції, під Страсбургом, був здійснений перший волонтерський проект за участю німецької та французької молоді, у рамках якого волонтери відновлювали зруйновані війною ферми в районі місць найбільш запеклих боїв між німецькими й французькими військами. Потім цю естафету підхопила Індія й рух поширився світом.

11:54 05.12.2020

«І ми щасливі!»: у ЦКРДІ «Журавлик» пройшов захід до дня людей з інвалідністю

З нагоди міжнародного дня людей з інвалідністю у ЦКРДІ «Журавлик» Снігурівської міської ради пройшов захід «І ми щасливі!», на якому діти відгадували загадки, грали в ігри, танцювали, малювали.

15:24 03.12.2020