ЩОДО СЕРТИФІКАЦІЇ ПРОДУКЦІЇ ПТАХІВНИЦТВА

В зв`язку з виникненням захворювання птиці на грип в домогосподарствах громадян села Кандибине, Новоодеського району, Миколаївської області, що підтверджено результатами досліджень патологічного (біологічного) матеріалу від 04.12.2020  № 003764 п.м./20 випробувального центру Одеської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби.

11:34 11.12.2020

В Снігурівській ОТГ старост затвердять після вивчення громадської думки

Питання призначення старост в об’єднаній територіальній громаді є одним з пріоритетних, адже саме від керівника старостинського округу залежить, як саме буде побудована робота в колишніх сільських радах, які увійшли до складу Снігурівської ОТГ. Хоча старости і призначаються за пропозицією міського голови, Інна Бойко підійшла до даного питання з власним баченням. Голова ОТГ заявила про намір перш за все вивчити громадську думку чи не в кожному старостинському окрузі, щоб виважено та якісно підійти до винесення кандидатур на сесію.

09:39 11.12.2020

Громади закликають зберегти для місцевих бюджетів надходження від акцизу на пальне

Українські громади – села, селища, міста – занепокоєні тим, що у нещодавно прийнятих Верховною Радою України законах про підтримку підприємців на 2021 рік така підтримка передбачена за рахунок коштів місцевих бюджетів.

09:34 11.12.2020

Землю повертають людям: Снігурівська ОТГ отримала у комунальну власність землі державної власності с/г призначення.

Процес передачі землі державної власності сільськогосподарського призначення в комунальну власність на Миколаївщині триває. Вчора, 9 грудня, Головне управління Держгеокадастру у Миколаївській області передало землі державної власності сільськогосподарського призначення в комунальну власність Снігурівській міській територіальній громаді. Згідно з актами приймання-передачі Снігурівська ОТГ отримала у комунальну власність земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею  6136,7890 га. В заході взяли участь Снігурівський міський голова Інна Бойко та її заступник Олександр Кравченко.

11:20 10.12.2020

До уваги громадян!

З 1 січня 2021 року управління соціального захисту населення Снігурівської райдержадміністрації НЕ ЗДІЙСНЮЄ ПРИЙОМ від осіб заяв та необхідних документів для призначення усіх видів державних допомог, пільг, компенсацій та житлових субсидій, крім надісланих поштою або в електронній формі (через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики).

08:59 10.12.2020

Щодо виконання операторами ринку обов`язків стосовно забезпечення простежуваності.

В українському законодавстві вимоги щодо простежуваності містяться в Законі України «Про основні вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» від 23 грудня 1997 року № 771/97-ВР у редакції від 4 квітня 2018 року (далі — Закон).

13:11 09.12.2020

«Харчування учнів по Снігурівській ОТГ буде якісним та контрольованим», - Інна Бойко.

Останнім часом серед шкільної громади та батьків жваво обговорювалась тема стосовно скасування безкоштовного харчування у наступному році по закладам освіти Снігурівської ОТГ. Проте, Снігурівський міський голова Інна Бойко розставила усі крапки над «і» у даному питанні та запевнила, що ситуація знаходитиметься під її особистим контролем.

13:09 09.12.2020

Увага! Аварійне відключення водопостачання!

Сьогодні, 9 грудня 2020 року, в м. Снігурівка в мікрорайоні "Сонячний" та прилеглих вулицях буде відключено водопостачання у зв’язку з аварійною ситуацією до завершення ремонтних робіт.

09:32 09.12.2020