Локдаун у січні: які будуть обмеження?

12 грудня набрала чинності постанова КМУ №1236 щодо продовження карантину до 28 лютого та запровадження локдауну з 8 по 24 січня включно. Фактично Уряд затвердив новий порядок карантинних обмежень. Розглянемо їх докладніше

08:43 15.12.2020

Шановні судді та працівники апаратів судів!

Щорічно цього дня, 15 грудня, Україна відзначає День працівників суду. З нагоди професійного свята прийміть наші вітання і побажання добра, професійних перемог і нових досягнень!

08:05 15.12.2020

Найсучаснішою попереджувальною системою, що забезпечує якість і безпеку харчової продукції, сьогодні є система на основі принципів НАССР. Аналіз ризиків і точок критичного контролю НАССР – це застережлива система безпеки, яка використовується в харчовій промисловості як гарантія збереження продуктів. Ця система визначає систематичний підхід до аналізу обробки продуктів харчування, розпізнавання будь–яких можливих ризиків хімічного, фізичного і біологічного походження і їх контролю. Протягом останнього року вітчизняна харчова промисловість розвивається дуже динамічно. Ця тенденція безумовно є позитивною, тому що визначає формування зрілого внутрішнього ринку харчових продуктів, посилення конкуренції та зростання якості.

11:58 14.12.2020

В Снігурівській ОТГ оголосили результати опитування стосовно кандидатур на посади старост

Раніше повідомлялося, що перед винесенням на сесію міської ради питання про затвердження старост, в Снігурівській ОТГ перш за все вирішили вивчити громадську думку, провівши опитування на території старостинських округів.

11:48 14.12.2020

В Снігурівці вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

14 грудня наша країна вшановує героїв - ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Цього дня відбулася здача в експлуатацію об’єкту «Укриття» – саркофагу, котрий забезпечив зберігання радіоактивних відходів на аварійному четвертому реакторі. Зруйнований реактор перестав бути джерелом радіоактивного забруднення навколишнього середовища.

09:59 14.12.2020

Міжнародний день прав людини

10 грудня в світі святкують Міжнародний день прав людини. У цей день зазвичай згадують про механізми досягнення безпеки в суспільстві й зусиллях світового співтовариства щодо виховання підростаючих поколінь у дусі дотримання прав людини.

08:56 14.12.2020

До відома розпорядникам бюджетних коштів

Управління Державної казначейської служби України у Снігурівському районі Миколаївської області (далі - управління) доводить до відома та використання в роботі постанову Кабінету Міністрів України від 02.12.2020 №1198 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 04 грудня 2019 р №1070 і від 22 липня 2020р №641».

11:36 11.12.2020