3 грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю

День людей з інвалідністю — дата, яка покликана згуртувати сили для допомоги співгромадянам, що потребують особливої уваги та милосердя. Це добра нагода перевірити, що вже зроблено і що треба зробити для формування достойних умов життя скривджених долею людей. Ніхто не повинен почувати себе забутим чи залишеним наодинці зі своїми проблемами.

07:58 03.12.2020

Відбулась позачергова сесія міської ради: депутати затвердили заступників міського голови та закріпили себе за округами

1 грудня 2020 року відбулась ІІ позачергова сесія Снігурівської міської ради 8 скликання, на порядок денний якої було винесено ряд важливих питань. Зокрема затвердження Регламенту міської ради 8 скликання та Положення про старосту Снігурівської міської ради.

14:50 02.12.2020

Практичний посібник з питань передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність

В Україні продовжується реформа місцевого самоврядування та децентралізація влади. Громади отримують більше ресурсів і повноважень. Так, розробленим Асоціацією міст законом 3614, який вже вступив в дію, внесено зміни до Бюджетного кодексу. Головне, цей закон закріплює за бюджетами громад 60% ПДФО та переводить на прямі міжбюджетні відносини усі громади вже з 1 січня 2021 року.

09:43 02.12.2020

Увага! Аварійне відключення водопостачання!

Сьогодні, 2 грудня 2020 року, в м. Снігурівка в мікрорайоні "Сонячний" та прилеглих вулицях буде відключено водопостачання у зв’язку з аварійною ситуацією до завершення ремонтних робіт.

09:38 02.12.2020

ПОВІДОМЛЕННЯ RASFF ЩОДО ВИЯВЛЕННЯ НЕСАНКЦІОНОВАНОГО НОВІТНЬОГО ХАРЧОВОГО ІНГРЕДІЄНТУ В ХАРЧОВІЙ ДОБАВЦІ ТА НЕЗАДЕКЛАРОВАНОЇ ГІРЧИЦІ У КЕТЧУПІ, ЩО ЕКСПОРТУВАВСЯ З ФРАНЦІЇ

Снігурівське міжрайонне управління  Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області інформує, що до Держпродспоживслужби надійшли інформаційні повідомлення системи RASFF № 2020.5126 та № 2020.4924-fup2.

12:26 01.12.2020

Щодо дотримання суб`єктами господарювання, які здійснюють первинне виробництво риби, інших водних живих ресурсів вимог Закону України «Про рибу, інші водні живі ресурси та харчову продукцію з них».

Цей Закон визначає основні правові і організаційні засади забезпечення якості та безпеки риби, інших водних живих ресурсів, виготовленої з них харчової продукції для життя і здоров'я населення та запобігання негативному впливу на довкілля у разі вилову, переробки, фасування та переміщення через митний кордон України.

09:30 01.12.2020